Стартує третій набір на курс Оператор БПЛА

В  НУВГП при Ценрі неформальної освіти 20 червня запускаємо 3 потік для навчання операторів БПЛА. Запрошуємо всіх бажаючих від 14+.

Дрони в сучасній російсько-українській війні мають велике значення.  Але не менш важливі й цивільні дрони. В мирний час їх зазвичай використовують для того, щоб зняти гарні пейзажі або якісь події, активно застосовують у сільському господарстві, у детективній діяльності тощо. Сьогодні ж вони допомагають нашим військовим нищити ворога на передовій.  Завжди є потреба в досвідчених операторах, які можуть вдало керувати дронами. Пройшовши базовий курс для, ви навчитеся безпечному керуванню коптером у різних ситуаціях.

Під час навчання слухачі зможуть опанувати  необхідні для операторів БПЛА знання. А саме: розвиток сфери застосування, види та нормативне регулювання БПЛА їхню будову, особливості застосування та ремонту; подивитися, як у реальних умовах відбувається технічне обслуговування, вдосконалення або ремонт БПЛА.

Унікальність курсу — у складі викладачів. Частина авторів — носії фундаментальних академічних знань. Поруч із ними курс створювали партнери  з досвідом розробки і виробництвом БПЛА, а саме ТОВ «Сервіс Будтранс».

До програми підготовки входять:

• тренувальні польоти на симуляторах і тренажерах;
  • нормативне регулювання застосування БПЛА
  • основи виготовлення та ремонту;
  • практичне пілотування й операторська діяльність на БПЛА  рівненського виробництва типу крило під кодовою назвою Wiman та типу квадракоптер.

Курс містить 54 годин, в тому числі  15 годин роботи на симуляторі та 15 годин практичного пілотування. Тривалість навчання 1,5 місяця.

Якщо ви бачите себе як повітряного оператора – цей курс є найвдалішою інвестицією у ваше майбутнє.

Після успішного завершення навчання Ви отримаєте диплом оператора БПЛА.

За консультацією звертайтесь за тел..+380967002073, Родь Юлія Степанівна, нач. Центру неформальної освіти

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters