Стань опорою для ветеранів війни

Україна після перемоги стане країною, в якій особливої уваги та турботи потребуватимуть щонайменше 1,5 мільйона наших співгромадян, які здобули досвід у бойових дій. Потребуватимуть спеціальної пріоритетної підтримки держави не лише ветерани війни, а й члени їх сімей та сімей загиблих воїнів, а це додатково – іще кілька мільйонів людей. За час жорстокої війни багато наших Захисників та Захисниць втратили домівки, роботу, зазнали змін їх стан фізичного й ментального здоров’я.

Наразі нагальною є потреба у розбудові нового сервісу щодо правового статусу ветеранів війни, створення належних умов для їх життєзабезпечення, сприяння формуванню в суспільстві шанобливого ставлення до них. Тому Мінветеранів ініційовано пілотний проєкт щодо запровадження інституту помічника ветерана як складової системи переходу від військової служби до цивільного життя, який стартував 1 липня 2023-го відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2023 № 652 «Про реалізацію експериментального проєкту щодо запровадження інституту помічника ветерана у системі переходу від військової служби до цивільного життя» у Львівській, Вінницькій, Дніпропетровській і Миколаївській областях, який буде масштабовано і на інші області.

Зважаючи на зазначене, Міжнародна організація з міграції (МОМ), Представництво в Україні, в рамках проєкту «Шлях Стійкості», що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини, запрошує науковопедагогічних працівників закладів вищої освіти, які плануються долучитись до пілотного проєкту, для проходження тренінгу щодо підготовки тренерів із проведення навчання з ветеранами/-ками, членами їх родин, членами родин загиблих (померлих) ветеранів з надання сервісів у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки за принципом «рівний – рівному» (анонс та анкета учасника додається).

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters