Штучний інтелект для освітньої оптимізації

Сучасні технології відкривають нові можливості для автоматизації рутинних завдань для освітніх закладів. Вони можуть ефективно оптимізувати процеси, такі як управління процесами і переклад документів, робота з презентаційними матеріалами, підготовка для заявок щодо грантових конкурсів, знижуючи навантаження на працівників освітніх закладів.

Переваги використання новітніх технологій в освіті:

  1. Економія часу: автоматизація рутинних завдань дозволяє зекономити час для важливіших завдань.

  2. Підвищення ефективності: автоматизація допомагає пришвидшити процеси і зробити їх продуктивнішими.

  3. Поліпшення якості: забезпечення високої точності і послідовність виконання завдань, що знижує ймовірність помилок.

Запрошуємо до участі у вебінарі, присвяченому використанню новітніх цифрових технологій для підвищення ефективності управління в навчальних закладах. Під час заходу ми продемонструємо можливості застосування штучного інтелекту та Microsoft 365 для автоматизації рутинних процесів, поліпшення комунікацій, а також для підтримки розвитку інвестиційних проєктів і залучення грантів для освітніх закладів.

Детально розглянемо такі теми:

  1. Штучний інтелект для перекладів: Технології перекладу, які допомагають подолати мовні бар’єри та поліпшити ефективність міжнародної співпраці в освітніх установах.

  2. Штучний інтелект у підготовці грантових заявок: Можливості ШІ для збору та аналізу даних, автоматичної перевірки помилок і створення успішних грантових заявок.

  3. Microsoft 365 для навчальних закладів: Використання Microsoft 365 для управління навчальними і адміністративними процесами, поліпшення спільної роботи над документами та забезпечення ефективної комунікації в освітніх установах.

  4. Підготовка презентацій за допомогою штучного інтелекту: Робота з ШІ для створення та оптимізації презентацій, включно з графікою, контентом і структурою.

  5. Застосування штучного інтелекту у фінансах, рекомендації від AICPA&CIMA: Огляд практик використання ШІ та цифрові інструменти для поліпшення навчальних процесів і управління. 

  6. Впровадження CRM системи та Microsoft 365 для асоціації випускників НаУКМА. Практичний приклад оптимізації процесів в асоціації одного з провідних університетів України, і доказ того що автоматизація доступна не лише enterprise компаніям.


Дата заходу: (чт) 19 грудня 2024 року
Час: 11:00 – 12:30 (час за Києвом)
Формат: Онлайн у Microsoft Teams 
Реєстрація на захід є обов’язковою. Тільки зареєстровані учасники отримають посилання на трансляцію.
Мова: українська 

Вебінар призначений для викладачів, працівників навчальних закладів, педагогічних працівників і фахівців, які прагнуть інтегрувати інноваційні технології в освітній процес.

Ви зможете ознайомитись з практичними інструменти для інтеграції інноваційних технологій, що підвищить ефективність і зручність освітнього процесу.


Спікери:

  • Андрій Боренков — CFA, партнер, керівник Advisory в BDO в Україні. Має більш ніж десятирічний досвід роботи в інвестиційному бізнесі в українських і міжнародних компаніях. 

  • Тетяна Оксенюк —  аналітик в BDO в Україні, чемпіон з впровадження штучного інтелекту в компанії.

  • Тетяна Демченко —  проєктний менеджер в BDO в Україні. 

  • Андрій Пайос —  ІТ Директор в BDO в Україні. Має десятирічний досвід у ІТ, банківській справі та діджитал трансформації в українських і міжнародних компаніях. 

  • Наталія Вовчук — Голова Представництва в Південно-Східній Європі, Асоціація Міжнародних Сертифікованих Професійних Бухгалтерів (АІСРА, США & СІМА, Велика Британія). MBA в банківській справі, кандидат педагогічних наук. 20 років досвіду у сфері фінансової освіти. Експерт з розвитку стратегічних альянсів, реалізації освітніх проектів для фінансистів глобального масштабу.


Організатор:

BDO в Україні є частиною мережі BDO, однієї з найбільших міжнародних аудиторських і консалтингових мереж, і працює на українському ринку з 1997 року. Нині компанія є одним з лідерів українського ринку і пропонує широкий спектр послуг, включно з аудитом, бухгалтерським аутсорсингом, податковим консультуванням, оцінкою активів і збитків від військових дій, бізнес і ІТ-консалтингом, і допомагає українському бізнесу залучати іноземні інвестиції та виходити на міжнародні ринки. BDO активно залучена в проєкти економічного відновлення України і є партнером фандрайзингової платформи UNITED24, а СЕО компанії BDO є Членом правління Комітету з Відновлення України при Європейській Бізнес Асоціації.


Партнер:

AICPA&CIMA: Партнери в розвитку глобальної бухгалтерської професії
AICPA (Американський інститут присяжних бухгалтерів) та CIMA (Присяжний інститут управлінських бухгалтерів) разом утворюють Асоціацію міжнародних сертифікованих професійних бухгалтерів. Ця Асоціація об’єднує 698 000 членів, кандидатів і фахівців з 188 країн та територій, представляючи світову бухгалтерську та фінансову професію. Вона є лідером у галузі публічного та управлінського обліку, підтримуючи ліцензію CPA, призначення CGMA, спеціалізовані сертифікати, а також професійний розвиток та ідейне лідерство.
Метою AICPA&CIMA є розвиток і підтримка стандартів професійної етики, підвищення кваліфікації фахівців і надання можливостей для безперервного професійного розвитку у сфері бухгалтерського обліку й фінансів.


Контактна особа:

Ірина Книжнікова, Керівник BDO Academy
+38 095 310 17 82 / Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

  1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters
Вкладення (0 / 3)
Поділитися Вашим місцезнаходженням

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

mail@nuwm.edu.ua

Контакти

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування