Сертифікований курс Academic Writing made Easy

Шановні колеги та студенти!

Центр американських студій запрошує вас взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Academic Writing made Easy» з міжнародно визнаним міждисциплінарний науковцем у галузі права, економіки, філософії, історії та політології - Джеймсом Хантом.

Чому варто зареєструватись?

• Курс проводить відкритий міждисциплінарний американський вчений – Джеймс Хант, – це гарантія ідеального курсу для всіх науковців, незалежно від дисципліни.
  • Крім того, курс є синхронним – спілкування в режимі реального часу та можливість поставити запитання дозволять вирішити будь-які сумніви.
  • Ви будете розуміти академічну граматику англійської мови, включаючи, але не обмежуючись: відмінками, правильним використанням артиклів, настроями, узгодженням часу, як уникнути пасивного стану, прислівниковими і прикметниковими фразами, підрядними і головними реченнями, злічуваними і незлічуваними іменниками.
  • Іншими словами, ви навчитеся писати більш переконливо та впевнено як академік.

Це також можливість застосувати свої навички на практиці! Якщо ви бажаєте, ми залучимо вас до корисних практичних вправ.

Амбітних студентів, аспірантів, докторантів і досвідчених викладачів заохочуємо до участі в курсі.

Дата проведення курсу: 26-27 квітня 2024 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Кількість місць обмежена!

Більше інформації та реєстрація

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters