Серія вебінарів «Інтегроване управління земельними та водними ресурсами на сільських територіях»

Шановні панове: студенти, аспіранти та викладачі!
Запрошуємо Вас до участі у 3-х вебінарах на тему «Інтегроване управління земельними та  водними ресурсами на сільських територіях».

Під час вебінарів будуть висвітлені засади та методи інтегрованого управління земельними та водними ресурсами для сталого розвитку меліорованих територій. Міжнародними експертами з Нідерландів, Данії та викладачами від НУВГП буде презентовано існуючі проблеми в управлінні природними ресурсами на меліорованих  територіях, український та міжнародний досвід їх вирішення з використанням методів та інструментів інтегрованого управління земельними та водними ресурсами.

Метою вебінарів є ознайомлення з базовими засадами інтегрованого управління земельними та водними ресурсами та досвідом організації та виконання реальних  проектів інтегрованої консолідації водних та земельних ресурсів у різних європейських країнах. Учасники, що повноцінно приймуть участь у роботі всіх трьох вебінарів, отримають від проекту Німецько-Українського аграрного політичного Діалогу (КПД) сертифікат про набуття відповідних компетенцій. Для цього необхідно пройти після кожної лекції коротке тестування.
Вебінари буде проведено впродовж трьох тижнів у наступні дати :

• 18 травня;
  • 24 травня;
  • 1-го червня.

Після реєстрації на серію вебінарів від проекту APD на Вашу електронну адресу буде відправлено посилання для приєднання до zoom – конференцій серії вебінарів, а також Інформація про захист персональних даних і права фізичних осіб. Перед кожним вебінаром Вам також буде направлятись на електронну пошту лист – запрошення, програма наступного вебінару, а також оціночна форма щодо наших виступів.

Будь ласка, зареєструйтесь для участі у серії вебінарів за посиланням: https://forms.gle/Tm6HvFMFiJeGu1AY6

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters