Серія навчальних заходів UNODC із протидії корупції

Програма USAID «Справедливість для всіх» та Управління ООН з протидії наркотикам і злочинності / United Nations Office of Drugs and Crime (UNODC, тут і надалі – «Управління ООН») організовують онлайн захід, присвячений запуску Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні.

Загальною метою ініціативи Управління ООН GRACE (Global Resource for Anti-Corruption Education and Youth Empowerment – Глобальний ресурс для освіти в галузі протидії корупції та розширення можливостей молоді) є формування світогляду та мислення наступного покоління, створюючи культуру несприйняття корупції серед дітей та молоді й використовуючи трансформаційну силу освіти й безперервного навчання та інновацій.

Через ініціативу GRACE Управління ООН надає підтримку лекторам закладів вищої освіти у їхніх зусиллях посилити студентів і молодь знаннями й навичками для кращого розуміння та подолання проблем, пов’язаних із корупцією.

Серед конкретних цілей академічного й дослідницького компоненту ініціативи:

• сприяти обміну знаннями та кращим досвідом у галузі освіти та досліджень питань протидії корупції, доброчесності та етики;

• зміцнювати спроможність закладів середньої та вищої освіти викладати й проводити дослідження в галузі протидії корупції, доброчесності та етики;

• надавати підтримку молодим фахівцям і дослідникам, які працюють у галузі протидії корупції, доброчесності та етики, розбудовуючи їхню спроможність, розвиваючи знання та навички запобігати та протидіяти корупції;

• створити мережу експертів із питань протидії корупції з ґрунтовним академічним досвідом, які можуть зробити внесок у ефективне впровадження Конвенції ООН проти корупції (UNCAC) у своїх громадах, країнах і регіонах.

Серія університетських модулів із протидії корупції та Серія університетських модулів із доброчесності та етики Управління ООН, що 2 пройшли перевірку експертами-партнерами, були перекладені українською мовою за підтримки Програми USAID «Справедливість для всіх» та у співпраці із Національним агентством із запобігання корупції України.

Запрошуємо керівників закладів вищої освіти, викладачів, студентів та всіх зацікавлених взяти участь в онлайн-презентації Серії навчальних модулів з протидії корупції в Україні, що відбудеться 31 травня 2023 року о 15:30-18:00 в онлайн форматі в Zoom. Попередня реєстрація за покликанням.  Програма заходу додається нижче.

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters