Приєднуйся до Науково-методичної ради МОНУ

Міністерство освіти і науки України розпочинає конкурсний відбір кандидатів до складу сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (далі сектор, сектор вищої освіти).

Відповідно до частини шостої статті 13 Закону України «Про вищу освіту», Порядку конкурсного відбору членів Науково-методичної ради та науково-методичних комісій Міністерства освіти і науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 27 листопада 2015 року № 1246. зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 11 грудня 2015 року за № 1542/27987, Положення про Науково-методичну раду Міністерства освіти науки України, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11 вересня 2015 року № 922 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 05 січня 2021 року № 18), та у зв'язку із завершенням строку повноважень сектору вищої освіти Науково-методичної ради, Міністерство освіти і науки України розпочинає конкурсний відбір кандидатів до складу сектору вищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України (далі сектор, сектор вищої освіти).

Відповідний наказ МОН від 03 червня 2024 року № 795 розміщено на сайті Міністерства.

Документи від претендентів приймаються з 05 до 21 червня 2024 року у паперовому або електронному вигляді.

Обов'язковим є заповнення відповідної форми

Сектор вищої освіти формується у складі 15 осіб строком на 3 роки з представників держави, роботодавців та їх об'єднань, закладів вищої освіти усіх форм власності, наукових установ, Національної академії наук України та галузевих національних академій наук, професійних асоціацій, міжнародних експертів на строк не більше ніж три роки з осіб, які мають науковий ступінь у відповідній галузі знань або досвід фахової роботи в галузі не менше 10 років.

До складу сектору не можуть входити керівники і заступники керівників закладів вищої освіти (наукових установ), а також більше одного представника від закладу вищої освіти (наукової установи).

Члени галузевих експертних рад Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти не можуть входити до складу сектору вищої освіти. Претенденти на участь в конкурсному відборі подають:

  • заяву на ім'я голови конкурсної комісії;
  • резюме;
  • мотиваційний лист;
  • копії документів, що підтверджують наявність наукового ступеня у відповідній галузі знань та/або досвід фахової роботи в галузі не менше 10 років;
  • рекомендацію установи що бере на себе витрати, пов'язані з участю претендента в роботі сектору вищої освіти. Відповідні рекомендації можуть бути надані не за місцем роботи претендента.

Документи у паперовому вигляді приймаються за адресою: вул. Смілянська, 11, м. Київ, 03151, Державна установа «Науково-методичний центр Вищої та фахової передвищої освіти» або на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., контактна особа Ковальчук Марина Валеріївна, телефон (044) 241-11-34.

Відповідальна за надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору - Дідусенко Світлана Іванівна, державний експерт експертної групи з питань вищої освіти та освіти дорослих директорату фахової передвищої, вищої освіти  Міністерства освіти науки України, електронна пошта Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., телефон (044) 481-32-37. 


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

  1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters
Вкладення (0 / 3)
Поділитися Вашим місцезнаходженням

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування