Протидія терористичним актам у міському середовищі

У зв'язку з ймовірністю поширення міського тероризму в Україні (терористичні дії країни-агресора, активізація сепаратистських рухів, зростання рівня злочинності, пов'язаної з обігом вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових і отруйних речовин, недоліки в системі охорони об'єктів критичної інфраструктури, поширення незаконної міграції, небезпечних матеріалів, міжнародної організованої злочинності тощо), у червні 2023 року заплановано організацію Наукового форуму «Протидія терористичним актам у міському середовищі».  
Метою форуму є дослідження з наукової та практичної точок зору вищезазначених питань із залученням представників дипломатичних структур, державних і громадських діячів, провідних науковців, юристів-практиків, архітекторів, психологів до прозорого, відкритого діалогу та напрацювання спільних підходів до вирішення актуальних проблем безпеки в міському середовищі, захисту від терористичних актів містобудівними та архітектурно- планувальними засобами, 3 визначенням особливостей і Характеристик терористичних актів, підвищення рівня поінформованості суспільства про небезпеку та масштаби тероризму.
 
Форум відбудеться на базі Українського державного університету імені Михайла Драгоманова 21 червня 2023 року об 11.00 год у змішаному форматі (онлайн/офлайн).
 
Запрошуємо наукових, науково-педагогічних працівників взяти участь у форумі (інформація додається) з написанням тез доповідей.
 
Просимо повідомити про прийняте рішення до 09 червня 2023 року за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном (097) 8670216 Олександра Микитенко.
 
Упевнені, що наша якнайшвидшої перемоги України! співпраця принесе вагомі результати заради перемоги!
 
 

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

 

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

  1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters
Вкладення (0 / 3)
Поділитися Вашим місцезнаходженням

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування