Програма обміну з Університетом Ньюкасла (донабір)

Шановні студенти,

У межах твінінгової програми з Університетом Ньюкасла (Велика Британія) оголошується набір на програми обміну на весняний семестр 2023-2024 навчального року (березень 2024 - червень 2024 р.).

Для кого: студенти 2-3 курсів за ступенем освіти бакалавр та студенти магістратури першого року. Загальна кількість стипендій на весняний семестр – 5. Стипендія покриває вартість доїзду до Університету Ньюкасла та назад до Рівного, проживання у студентських гуртожитках NU, витрати, пов'язані з навчанням та перебуванням у Великій Британії на час програми обміну.

Детальну інформацію про вимоги, модулі, кредити, відгуки студентів за обміном можна дізнатися на сторінці університету NU Global Opportunities, зокрема:

Exchanges at Newcastle University – умови та необхідні документи, процес аплікації та навчвння;

Module Catalogue – перелік та опис дисциплін, що пропонуються у межах обмінної програми.

Вимоги до студентів: мінімальний рівень англійської мови - В2, хороша академічна успішність, висока мотивація!

Необхідні документи:

• скан-копія закордонного паспорта;
  • CV англійською мовою (за шаблоном Europass);
  • мотиваційний лист англійською мовою (чому ви хочете взяти участь у програмі, які ваші очікування, тощо);
  • сертифікат/довідка про рівень володіння англійською мовою;
  • вибраний спільно з куратором, чи завідувачем кафедри перелік дисциплін та модулів, які ви вивчатимете в Університеті Ньюкасла, і які будуть вам перезараховані у НУВГП – заповнений та підписаний куратором і директором ННІ індивідуальний план ;
  • довідка з деканату з випискою про академічну успішність за останній семестр, чи навчальний рік українською та англійською мовами.

Дедлайн подачі документів: 10 листопада 2023 року.

Документи на участь у програмах обміну з Університетом Ньюкасла слід надсилати на електронну адресу координатора програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі учасники, які відповідають вимогам та подадуть повний комплект документів, отримають запрошення на онлайн-співбесіду та посилання на номінаційну аплікаційну форму.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters