Програма обміну з Університетом Ньюкасла

Шановні студенти,

Раді повідомити, що у рамках твінінгової програми з Університетом Ньюкасла (Велика Британія) оголошується набір на програми обміну на осінній семестр 2023-2024 навчального року (вересень 2023 - січень 2024 р.).

Для кого: студенти 2-3 курсів за ступенем освіти бакалавр та студенти магістратури першого року. Загальна кількість стипендій на осінній семестр – 5. Стипендія покриває вартість доїзду до Університету Ньюкасла та назад до Рівного, проживання у студентських гуртожитках NU, витрати, пов'язані з навчанням та перебуванням у Великій Британії на час програми обміну. Номіновані студенти отримають фінансування на покриття витрат на проїзд до Університету Ньюкасла до початку обмінної програми.

Детальну інформацію про вимоги, модулі, кредити, відгуки студентів за обміном можна дізнатися на сторінці університету NU Global Opportunities, зокрема:

Exchanges at Newcastle University (https://www.ncl.ac.uk/mobility/experience-newcastle/exchanges/) – умови та необхідні документи, процес аплікації та навчвння;

Module Catalogue (https://www.ncl.ac.uk/mobility/experience-newcastle/module-catalogue/) – перелік та опис дисциплін, що пропонуються у межах обмінної програми.

Вимоги до студентів: мінімальний рівень англійської мови - В2, хороша академічна успішність, висока мотивація!

Необхідні документи:

• скан-копія закордонного паспорта;
  • CV англійською мовою (за шаблоном Europass);
  • мотиваційний лист англійською мовою (чому ви хочете взяти участь у програмі, які ваші очікування, тощо);
  • вибраний спільно з куратором, чи завідувачем кафедри перелік дисциплін та модулів, які ви вивчатимете в Університеті Ньюкасла, і які будуть вам перезараховані у НУВГП – заповнений та підписаний куратором і директором ННІ індивідуальний план ;
  • довідка з деканату з випискою про академічну успішність за останній семестр, чи навчальний рік українською та англійською мовами.

Дедлайн подачі документів: 28 травня 2023 року.

Документи на участь у програмах обміну з Університетом Ньюкасла слід надсилати на електронну адресу координатора програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі учасники, які відповідають вимогам та подадуть повний комплект документів, отримають запрошення на онлайн-співбесіду та посилання на номінаційну аплікаційну форму.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters