Програма академічної мобільності у межах Еразмус+

Шановні студенти!

Оголошено конкурс на участь у програмі академічної мобільності з Університетом Томаса Бата у м. Злін (Чеська Республіка) у межах кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +» КА1

Терміни навчання за програмою мобільності для студентів:

01.09.2023 р. – 31.01.2024 р., або 01.02.2024 р. – 30.06.2024 р.

Мова навчання: англійська.

Дедлайн подачі документів – 05.04.2023 року.

Кандидати на участь у програмі мобільності мають подати наступні документи англійською мовою:

• CV / резюме в форматі EUROPASS (англійською мовою);
  • копію студентського квитка;
  • витяг із залікової книжки (перекладений) / витяг про академічну успішність (перекладену на англійську мову);
  • сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови (В2);
  • копію першої сторінки закордонного паспорта;
  • аплікаційну форму (заповнити та роздрукувати з інформаційної системи «Портал» за посиланням - https://portal2.utb.cz/portal/studium/uchazec/ects-prijezdy.html?pc_lang=en).
  • Договір про навчання за програмою академічної мобільності. Перелік дисциплін обирається спільно з куратором/гарантом ОП/завідувачем кафедри та затверджується директором ННІ. З переліком дисциплін на вибір на відповідних факультетах можна ознайомитися за посиланням - https://www.utb.cz/en/university/international/students/exchange-students/incoming-students/courses/. Мінімальна кількість кредитів ECTS на семестр – 15, максимальна кількість кредитів ECTS – 30;
  • портфоліо (для студентів творчих спеціальностей).

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Erasmus+та прізвище претендента (Erasmus_Kovalets_Zlin), та бути надісланий на електронну адресу координатора програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа вказати: Erasmus_Kovalets_Zlin.

Студенти у рамках програми мобільності отримують стипендію, яка покриває витрати на навчання, проживання, харчування та подорожі. Детальніше з умовами реалізації програми академічного обміну в Університеті Томаса Бата у м. Злін можна у довіднику, або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

За детальною інформацією звертатися до Відділу міжнародних зв'язків ЦМСО за адресою: вул. Соборна, 11, 1-ий корпус НУВГП, каб. 101, координатор – Власюк Галина Миколаївна, ел.пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters