Про проєкт «Вивчай світ → Рекламуй Україну»

Проєкт складається з трьох етапів.

Перший етап – це формування бази листівок, які рекламують та розповідають про Україну (культуру, архітектуру (фото фасадів будівель закладів освіти), історію тощо).

Долучитися до цього етапу проєкту «Вивчай світ → Рекламуй Україну» можуть усі охочі. Для цього варто надсилати фото (аерофото) місцевих закладів освіти, архітектурних, історичних пам’яток, арт-об’єктів та визначних пам’яток культури і мистецтва.

Термін подання фотографій – до 10 жовтня 2021 року, за покликанням. Вимоги до фото:

• якість – 72 dpi, розмір 3840 x 2560;
  • короткий опис українською та англійською мовами (до 200–230 символів);
  • ім’я автора на зображенні, з метою захисту авторських прав.

Відібрані фотографії будуть надруковані на листівках для посткросингу та розповідатимуть про Україну світові.

Другий етап проєкту «Вивчай світ → Рекламуй Україну» – розроблення дизайну й виготовлення на основі надісланих фотографій брендованих посткросинг-листівок та марок, з подальшим розповсюдженням серед учасників проєкту.

Третій етап проєкту – обмін листівками між школярами та студентами по всьому світу. Школярі та студенти матимуть нагоду використовувати брендовані посткросинг-листівки, популяризувати та рекламувати Україну у всьому світі, разом із цим відкриватимуть нові країни та культури, покращуватимуть знання іноземних мов, розширюватимуть світогляд.

За результатами 2021/2022 навчального року учасники посткросинг-проєкту зможуть поділитися своїм досвідом посткросингу, враженнями від спілкування з іноземцями, а також презентувати власні колекції листівок.

Нагадаємо, 4 жовтня стартує онлайн-курс «Цифрові інструменти Google для закладів вищої, фахової передвищої освіти».

Читайте нас також:

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters