Премії ЮНЕСКО за поширення грамотності 2024

Шановні колеги, Міністерство освіти і науки України інформує про початок процесу подання номінацій на здобуття Міжнародних премій ЮНЕСКО за поширення грамотності 2024.

Цьогорічна тема премій - «Сприяння багатомовній освіті: Грамотність для взаєморозуміння та миру». Премії фінансуються Урядом Республіки Корея та Урядом Китайської Народної Республіки.

Критерії та вимоги: Премії присуджуються особам, урядам та неурядовим організаціям за значний внесок у підвищення грамотності.

Номінації повинні відповідати специфічному тематичному баченню кожної премії: Премія імені Короля Седжона: розвиток грамотності на основі рідної мови.

Премія імені Конфуція: сприяння грамотності, зокрема функціональній, з використанням технологій для підтримки дорослих у сільській місцевості та молоді, яка не відвідує школу.

Кожен з трьох лауреатів отримає нагороду у розмірі 30 000 доларів США, медаль та диплом. Кожна держава може внести не більше трьох кандидатур на здобуття кожної з премій.

Процедура подання номінацій: Номінації подаються через спеціалізовану онлайн-платформу.

Для доступу до онлайн-анкети

Номінації мають бути подані англійською або французькою мовою до 19 липня 2024 року.

Детальніша інформація доступна на вебсайті ЮНЕСКО

Контактна інформація для запитів: Секретаріат премій (Сектор молоді, грамотності та розвитку навичок): Телефон: +33 1 45 68 08 59

Подача кандидатур: Просимо надсилати кандидатури до Міністерства освіти і науки України для отримання підтримки до 02 липня 2024 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (в темі листа вказувати «Заявка на премію ЮНЕСКО за поширення грамотності 2024»).

З повагою, Генеральний директор Альбіна Цятковська Контактна особа: Ірина Левицька, тел.: 093 648 90 95, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters