Освіта та піклування (Education & Care)

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» інформує про те, що у 2023 році розроблено освітню програму підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів дошкільної освіти «Освіта та піклування» (Education & Care) з урахуванням соціокультурних та політикоекономічних умов розвитку України, європейського вектору модернізації освіти держави, напрямів її реформування, новітніх наукових розробок і кращих практик у галузі дошкільної освіти, андрагогіки на основі чинного законодавства і діючих нормативних документів, на виконання завдань Програми освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care), рекомендованої до впровадження Міністерством освіти і науки України (наказ № 1121 від 23.10.2021).

У липні-серпні 2023 року пропонуємо керівникам, методистам та педагогічним працівникам закладів дошкільної освіти запланувати підвищення кваліфікації за вказаною освітньою програмою та долучитись до заходів з метою підготовки до виконання завдань піклування і розвитку дітей раннього та дошкільного віку, передбачених Програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care).

Ознайомитися з Програмою освіти дітей раннього та дошкільного віку «Освіта і піклування» (Education & Care)

Для участі в підвищенні кваліфікації за освітньою програмою «Освіта і піклування» (Education & Care) просимо до 18 липня 2023 року до 17.00 зареєструватись за допомогою Google форми відповідно до тем, які є актуальними для учасників щодо підвищення кваліфікації.

Для керівників закладів дошкільної освіти. Тема: Реформування дошкільної освіти у викликах сьогодення. Інноваційна онлайн платформа з щоденним плануванням ‘Mr.Leader days’ (2-6 років)

Для методистів та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти. Тема: Стратегія сучасного закладу дошкільної освіти: дорожня карта впровадження. Інноваційна онлайн платформа з щоденним плануванням ‘Mr.Leader days’ (2-6 років)

Для науково-педагогічних працівників. Тема: Особливості освіти дітей раннього та дошкільного віку за змішаною та дистанційними формами. Інноваційна онлайн платформа з щоденним плануванням ‘Mr.Leader days’ (2-6 років)

Перші навчальні семінари розпочнуться з 19 липня 2023 року. У межах підвищення кваліфікації передбачено безоплатне навчання та за бажанням отримання сертифікату підвищення кваліфікації відповідно до організаційного внеску (3 години / 0,1 ЄКТС; 6 годин / 0,2 ЄКТС).

Графік проведення заходів з підвищення кваліфікації буде розіслано учасникам на електронні пошти після процедури реєстрації.

Довідки за телефонами: +38(097) 73-88-355 – Шарова Тетяна Михайлівна; +38(097) 842-32-67 – Галина Анатоліївна Коломоєць.

Запрошуємо до співпраці та просимо проінформувати заклади освіти про можливість участі в навчанні.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (2)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
This comment was minimized by the moderator on the site

Важлива інформації для педагогічних працівників.

Вікторія Дашутіна
This comment was minimized by the moderator on the site

Добрий вечір, надайте будь ласка інформацію, як зареєструватись на цей вебінар «Дитина в природному довкіллі : природничо - екологічна компетентність, навички орієнтовані на сталий розвиток» , він має відбутись 31 жовтня.

Вікторія Зарицька
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters