Опитування студентів про шахрайство в освіті

Інформуємо, що Радою Європи в рамках Платформи етики, прозорості та доброчесності в освіті (ETINED) запущене нове опитування, присвячене розумінню обізнаності студентів щодо шахрайства у вищій освіті.

Опитування розроблене у співпраці з Інформаційним центром з академічної мобільності та еквівалентності (CIMEA) та адресовано студентам закладів вищої освіти держав-учасниць Європейської культурної конвенції, представлених у Керівному комітеті з питань освіти (CDEDU) Ради Європи з урахуванням Рекомендації CM/Rec(2022)18 Комітету міністрів державамчленам щодо протидії шахрайству в освіті.

Метою опитування є аналіз знань студентів про явище шахрайства в освіті, підвищення обізнаності серед академічної спільноти та підтримка створення інструментів, які сприяють дотриманню етики у вищій освіті.

Заповнення анкети займає приблизно 15 хвилин (PDF-версія опитування для попереднього ознайомлення додається).

Просимо сприяти у долученні здобувачів вищої та фахової передвищої освіти до проходження опитування тут

Завершення прийому відповідей – 06 вересня 2024 року

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters