Онлайн-вебінар Social entrepreneurship in Ukraine

Шановні студенти!

Наші партнери - ГО "Центр експертних рішень та адвокації", запрошує вас на четвертий онлайн-вебінар програми «Social entrepreneurship in Ukraine» – «Шляхи залучення фінансових ресурсів до соціального підприємництва», що відбудеться цієї п'ятниці, 18.10.2024, з 15:00 до 17:00.

Реєстрація

Фінансові ресурси — це ключ до успішного розвитку будь-якого бізнесу, а соціальні підприємства, з їхньою метою створення позитивного впливу на суспільство, мають свої особливі потреби в залученні фінансування.

Як саме соціальні підприємці можуть отримати доступ до фінансової підтримки? Які програми доступні на сьогоднішній день і як ними скористатися? На ці та багато інших питань ми відповімо під час нашого шостого заняття.

Досвідчені лектори поділяться практичними прикладами залучення фінансування через різні програми, зокрема:

Державні програми фінансування

Соціальне підприємництво має можливість отримати підтримку через державні програми. Наш спікер познайомить вас з діючими державними грантовими програмами та їхніми умовами. Ви дізнаєтеся, де шукати інформацію щодо державної підтримки для підприємців,  які для цього документи необхідні, як правильно заповнювати грантові заявки та що потрібно для отримання фінансування від державних установ.

Безвідсоткові кредити та інвестиції від банків

Банки також пропонують спеціальні програми для підприємств. Ми розкажемо про умови отримання безвідсоткових кредитів, про можливість залучення інвестицій для соціально спрямованого бізнесу. Спікери розкриють важливі моменти: як банки оцінюють бізнес-проєкти, які критерії враховують при прийнятті рішень щодо надання кредитів та інвестицій.

Гранти від міжнародних донорів

Міжнародні грантові програми є потужним джерелом фінансування для соціальних підприємств, що прагнуть розвивати свій соціальний вплив. На вебінарі ми розглянемо, як знаходити гранти, готувати заявки та які вимоги ставлять міжнародні донори до проєктів, що претендують на отримання фінансової підтримки.

Умови та процедури для отримання фінансування

Кожна програма фінансування має свої вимоги та процедури для отримання коштів. Під час вебінару ми сконцентруємося на загальних та специфічних  умовах, яких слід дотримуватися, щоб успішно пройти всі етапи та отримати фінансову підтримку.

Тож під час вебінару ви дізнаєтесь:

• Як соціальні підприємства можуть залучати кошти через державні програми.
  • Умови отримання безвідсоткових кредитів від банків.
  • Які міжнародні грантові програми зараз доступні та як ними скористатися.
  • Які кроки слід виконати для успішного отримання фінансування.

Реєструйтесь за посиланням https://forms.gle/RomyGHRVRYh5RGRA7 та не пропустіть можливість дізнатися про різні шляхи залучення фінансових ресурсів, що можуть допомогти вашому соціальному бізнесу вирости та досягнути нових висот!

Міжнародна навчальна програма з соціального підприємництва «Social entrepreneurship in Ukraine» впроваджується ГО «Центр експертних рішень та адвокації», спільно з ГО "Агенція місцевої демократії у Маріуполі" (LDA Mariupol in Ukraine - Агенція місцевої демократії Маріуполя в Україні), за підтримки Данської ради у справах біженців (DRC), спільно з Талліннським університетом (TLU), Молодіжним інноваційним центром (YIC), Агентством інновацій і технологій Грузії (GITA) та Асоціацією «ATINATI» в Грузії та Україні в рамках проєкту «EU4YOUTH Phase III: Youth Employment and Entrepreneurship», за фінансування Європейського Союзу  у співпраці з Приазовським державним технічним університетом

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters