Шановні студенти!
Наші партнери - ГО "Центр експертних рішень та адвокації", запрошує вас на четвертий онлайн-вебінар програми «Social entrepreneurship in Ukraine» – «Інструменти організації та керування бізнесом.
Як підвищити організаційну спроможність підприємництва та ефективність команди», що відбудеться цієї п'ятниці, 11.10.2024, з 15:00 до 17:00.
Цей навчальний блок покликаний допомогти майбутнім та діючим підприємцям опанувати сучасні інструменти управління бізнесом, які дозволяють оптимізувати процеси, мінімізувати ризики та підвищити продуктивність своєї команди.
Під час заняття ми розглянемо, як правильно оцінювати власні спроможності, уникати зайвих розходів і структурувати діяльність за допомогою такого інструменту, як LEAN методологія. Цей підхід дозволяє зменшити витрати та підвищити продуктивність на всіх етапах виробництва та надання послуг.
Одним із важливих елементів успішного ведення бізнесу є логічно організоване планування. Разом ми проаналізуємо, як використовувати такий цікавий ресурс, як Діаграма Ганта, для управління проєктами та завданнями, а також - інші техніки для формування і досягнення бізнес-цілей. Це може стати в нагоді під час візуалізації всіх завдань та етапів вашого бізнесу, допоможе покращити комунікацію та співпрацю всередині команди, мінімізуючи затримки, розумно розподілити ресурси та задачі, запобігаючи перевантаженню працівників та постійно оцінювати стан вашої власної справи, щоб вчасно коригувати бізнес-стратегії у разі виникнення проблем.
Не секрет, що у сучасному світі бізнесу без цифрових рішень не обійтись. Цікаві онлайн-платформи дозволяють керувати завданнями, контролювати терміни та забезпечувати високу спроможність колективу. Ми обговоримо найпопулярніші сьогодні цифрові платформи та інструменти, що допомагають підприємствам ефективно взаємодіяти з клієнтами, зберігати та аналізувати дані, покращуючи продажі.
Також під час нашого навчального блоку буде висвітлено важливі техніки та інструменти тайм-менеджменту, які допоможуть вам оптимізувати розподіл робочого часу та підвищити особисту продуктивність. Ми розглянемо метод Ейзенхауера, який дозволяє класифікувати завдання за їх важливістю та терміновістю, уникаючи виконання другорядних справ, що шкодять ключовим. Разом з вами обговоримо популярний метод "З'їсти жабу", який вчить починати день із найважчих завдань, тим самим полегшуючи виконання наступних справ протягом дня.
Ми розберемось з ключовими стадіями формування команди і детально проаналізуємо кожен етап командної динаміки:
- “формування”, коли учасники тільки знайомляться і вивчають ролі;
- “шторм”, коли починаються конфлікти й випробування меж;
-- “нормування”, коли команда поступово встановлює правила взаємодії;
- “виконання”, коли учасники ефективно працюють разом для досягнення спільних цілей;
- “завершення”, коли проєкт закінчується і команда розпускається або переходить до нового завдання.
Окрім того, будуть представлені прийоми підвищення ефективності командної роботи. Серед яких:
- чітке розподілення ролей і завдань, що допомагає уникнути плутанини та дублювання функцій;
- регулярний зворотний зв’язок, який дозволяє вчасно коригувати дії та покращувати комунікацію в команді;
- мотивування та визнання досягнень, що сприяє зростанню командного духу;
- систематизація процесів для зменшення хаосу та чітке планування завдань.
Такі підходи дозволяють не лише підвищити продуктивність, але й сприяють формуванню згуртованої та ефективної команди, що здатна досягати високих результатів у бізнесі.
Тож долучайтеся до п’ятого вебінару програми "Social Entrepreneurship in Ukraine" та отримайте корисні знання, які допоможуть зробити ваш бізнес більш організованим, ефективним та прибутковим!
Щоб приєднатися до вебінару переходьте за посиланням https://forms.gle/RomyGHRVRYh5RGRA7 та реєструйтесь вже зараз!
Участь у вебінарі безкоштовна, проте кількість місць обмежена, тому не зволікайте!
Міжнародна навчальна програма з соціального підприємництва «Social entrepreneurship in Ukraine» впроваджується ГО «Центр експертних рішень та адвокації», спільно з ГО "Агенція місцевої демократії у Маріуполі" (LDA Mariupol in Ukraine - Агенція місцевої демократії Маріуполя в Україні), за підтримки Данської ради у справах біженців (DRC), спільно з Талліннським університетом (TLU), Молодіжним інноваційним центром (YIC), Агентством інновацій і технологій Грузії (GITA) та Асоціацією «ATINATI» в Грузії та Україні в рамках проєкту «EU4YOUTH Phase III: Youth Employment and Entrepreneurship», за фінансування Європейського Союзу у співпраці з Приазовським державним технічним університетом
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі оголошення за тематикою
-
«Всесвітні студії» – освітня програма для молодих лідерів
До 15 травня 2021 року програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука приймає заявки на...
-
BridgeUSA: Обмін для українських викладачів
Американські ради з міжнародної освіти в Україні раді оголосити новий конкурс на участь у програмі BridgeUSA!
-
I етап студентської Всеукраїнської олімпіади з математики
Запрошуються студенти НУВГП! 30 листопада (четвер) 2023 року відбудеться I етап студентської...
-
Mitacs Globalink Research Internship 2023
Канадська організація Mitacs 11 серпня розпочала набір студентів для участі у...
-
Акредитаційна експертиза ОПП Інформаційні технології в бізнесі
В Національному університеті водного господарства та природокористування проводиться акредитаційна експертиза...
Залиште свій коментар
- Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.