Онлайн семінар щодо запобігання корупції

Шановні колеги!

31 січня 2024 року з метою підвищення ефективності роботи комунікацій в університеті відділом з питань запобігання та виявлення корупції буде проводитися черговий онлайн семінар з роз’яснення норм чинного антикорупційного законодавства України.

На порядок денний зустрічі винесене одне питання.

12.01.2024 року Національне агентство з питань запобігання корупції оновило Методичні рекомендації щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» у питаннях запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції. Ознайомитись із ними можна у Базі знань НАЗК  в розділі “Конфлікт інтересів”

Оновлення враховують законодавчі зміни та містять відповіді на найпоширеніші запитання публічних службовців до НАЗК. В методичних рекомендаціях можна знайти:

• покрокову інструкцію, яка допоможе самостійно визначити, чи є у неї конфлікт інтересів;
  • інформацію про особливості застосування зовнішнього контролю як одного з найпоширеніших способів врегулювання конфлікту інтересів;
  • детальні рекомендації стосовно підготовки запиту до НАЗК про отримання індивідуального роз'яснення про наявність / відсутність конфлікту інтересів.

Також Методичні рекомендації доповнено новими прикладами практичного застосування вимог Закону, зокрема :

- щодо встановлення наявності чи відсутності конфлікту інтересів та його врегулювання;

- при спільній роботі близьких осіб;

- під час реалізації повноважень з оплати праці та ін.

Бажаючим прийняти участь в зустрічі прохання попередньо ознайомитися з оновленими Методичними рекомендаціями та підготувати відповідні запитання.

Початок 15-00 година. Формат заходу «питання-відповіді». Ідентифікатор зустрічі

Відділ з питань запобігання та виявлення корупції

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters