Онлайн презентацiю електронних ресурсів (The Technische Informationsbibliothek)

2 червня цього року за ініціативи Київського національного університету імені Тараса Шевченка буде проведено онлайн презентацiю електронних ресурсів Національної науково-технічної бібліотеки Німеччини (The Technische Informationsbibliothek, далi - TIB).

ТIВ пропонує цифрові освітні ресурси та аудіовізуальнi матерiали галузей знань детальніше за посиланням: bit.ly/3N2mQTU, якi доступні на порталі ТIВ багатьма мовами, у тому числі українською.

Під час заходу буде презентовано навчальні та наукові ресурси TIB та можливості їх використання українськими освітянами і вченими.

В ході презентації буде представлено:

- Open Educational Resources Search Index (OERSI) (доступ за посиланням: bit.ly/3sZO Yzd) - пошуковий індекс відкритих освітніх ресурсів, який містить понад 43 тис. відкритих освітніх матеріалів;

- TIB AV-Portal (bit.ly/3a6zQtk) - портал для розміщення наукових відео, на якому доступні понад 38,5 тис. освітніх та наукових відеоматеріалів.

У рамках роботи зі створення відкритих освітніх ресурсів ТВ прагне налагодити партнерство з українськими закладами вищої освіти з метою розширення контенту для українських освітян і вчених на платформі бібліотеки.

Захід пройде англійською мовою на платформі Zoom. Початок - о 10 год. Посилання для участі: bit.ly/3NJ4G9J.

Окрім того, буде відбуватися трансляція заходу на каналі Державної науково-технічної бібліотеки України в YouTube.

Просимо поінформувати наукових та науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти і працівників наукових установ про можливість участі у презентації та забезпечити участь у заході осіб, якi вiдповiдають за питання роботи iз електронними освітніми ресурсами та електронними ресурсами наукової інформації.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters