Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Президія громадської організації «Міжнародна академія освіти і науки» (далі – ГО «МАОН» або Академія) інформує, що згідно з рішенням щорічної Звітної онлайн-конференції ГО «МАОН» від 21 грудня 2022 року, протокол № 1 оголошується конкурс на заміщення вакантних посад членівкореспондентів за такими напрямами: природничі, соціально-гуманітарні, суспільні та технічні науки.

Відповідно до Статуту та Положення про обрання дійсних членів Академії право висунення кандидатів на посаду членів-кореспондентів мають керівники (або їх заступники) коледжів, ліцеїв, гімназій, педагогічна рада.

Членами-кореспондентами Академії обираються кандидати наук і доктори філософії, а також заслужені працівники освіти України, заслужені вчителі України, заслужені лікарі України тощо.

Претендентам на вакантні посади членів-кореспондентів Академії слід подати такі документи:

- заяву встановленого зразка (додаток 1) на ім’я Президії Академії із обов’язковим зазначенням посади, місця роботи, контактного номера телефону та е-mail претендента;

- особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою (6х4);

- копії дипломів про вищу освіту, присудження наукових ступенів та атестатів про присвоєння вчених звань (кандидата наук, доктора філософії; доцента, снс тощо);

- рекомендацію керівника закладу освіти або його заступника, Витяг з протоколу засідання педагогічної ради;

- копію посвідчення про заслуженого працівника освіти України, заслуженого вчителя України, заслуженого лікаря України тощо.

- довідку-подання (додаток 2);

- згоду на обробку персональних даних (додаток 3);

- копію паспорта;

- копію ідентифікаційного коду;

- копію трудової книжки;

- фотокартку в електронному та друкованому вигляді (3х4);

- список наукових праць за останні 5 років (за наявності);

- квитанцію про сплату разового вступного (3000,00 грн) та щорічного членського (1000,00 грн) внесків після рішення Президії про обрання академіком/членом-кореспондентом Академії (протягом тижня).

Перелік документів для вступу в ГО «МАОН» розміщено на його офіційному вебсайті: maon.com.ua Прийом документів претендентів для розгляду Конкурсною комісією ГО «МАОН» здійснюється в електронному вигляді за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , а у разі позитивного рішення Конкурсної комісії та Президії Академії оригінали документів потрібно надіслати через Укрпошту на: 01054, м. Київ, вул. Тургенєвська,11, офіс 1.1 (понеділок-п’ятниця, з 10:00 до 16:00).

Довідки за телефонами: (044) 486-89-16, (097) 708-43-68 (Тетяна), (050) 333- 00-48 (Вікторія).

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters