Початок проведення оцінки корупційних ризиків

Відповідно до наказу 27.04.2023 № 266 (посилання на вебпортал), в рамках підготовки нової редакції Антикорупційної програми розпочато процедуру оцінювання корупційних ризиків у діяльності Національного університету водного господарства та природокористування у форматі самооцінювання.

На первинному етапі цієї роботи передбачено формування персонального складу робочої групи з оцінки корупційних ризиків з числа:

• працівників та здобувачів освітніх послуг університету, які за своїми діловими, моральними якостями та професійним рівнем здатні виконувати обов’язки членів робочої групи і забезпечити об’єктивні та неупереджені результати оцінювання корупційних ризиків;
  • представників зовнішніх заінтересованих сторін, які володіють знаннями про сферу вищої освіти, мають досвід роботи в ній та/або у сфері запобігання та протидії корупції.

Якщо Ви підпадаєте під ці критерії, впевнені в своїх силах і маєте бажання потрапити до робочої групи, Вам потрібно направити мотиваційний лист, де повинно бути:

-  підтвердження стажу вашої антикорупційної роботи;

- за наявності можете додати посилання на результати вашої роботи. Це можуть бути дослідження на антикорупційну тематику, проведені за вашої участі, або на інші здобутки у сфері запобігання і протидії корупції.

Кінцева дата подання мотиваційного листа — 15 травня 2023 року на електронну адресу відділу з питань запобігання та виявлення корупції НУВГП — Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Персональний склад робочої групи з оцінювання корупційних ризиків у діяльності НУВГП буде оприлюднено на офіційному вебпорталі університету після його затвердження у встановленому порядку.

Алгоритм управління корупційними ризиками у діяльності організації та критерії формування робочої групи визначені відповідною Методологією, яка затверджена наказом Національного агентства з питань запобігання корупції 28 грудня 2021 року № 830/21.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters