Університет

Набір волонтерів з України в рамках програми Європейського корпусу солідарності

Набір волонтерів з України в рамках програми Європейського корпусу солідарності

У рамках найбільшої європейської програми волонтерства „Європейського Корпусу Солідарності” місто Люблін запрошує молодих людей віком 18-30 років з України на тритижневі волонтерські програми, під час яких можна буде взяти участь у підготовці, промоції та проведенні Фестивалю “Інші звучання”, Карнавалу циркачів, Ягеллонського ярмарку та Конгресу транскордонної співпраці, що відбуватимуться від червня до жовтня 2021 року. Ці короткострокові програми дозволять здобути новий досвід, отримати унікальні знання та розвинути свої вміння в організації масштабних заходів. Окрім цього волонтери з України матимуть можливість відвідати Польщу, пізнати її культуру та мову, завести нових друзів і розширити мережу професійних контактів.

У проєкті можуть взяти участь молоді люди віком 18-30 років (на момент проведення волонтерської програми):

  • що проживають в Україні,
  • з дійсним біометричним закордонним паспортом або з дійсною візою для в’їзду до Польщі/ Шенгену на момент проведення волонтерської програми (найкраще мати біометричний закордонний паспорт, що дозволить уникнути процедури отримання візи),
  • які зобов'яжуться взяти участь у проєкті протягом усього періоду волонтерської програми для вибраної групи.

Організатори проєкту чекають на заявки від молодих людей:

  • з високим рівнем мотивації до роботи та бажанням отримати знання про організацію масштабних культурних заходів і конференцій,
  • з бажанням використовувати отримані знання у своїх місцевих проєктах після повернення додому,
  • готових провести визначений час за кордоном, в іншому мовному та культурному середовищі.

Перевагою буде знання польської та англійської мови. Організатори забезпечать переклад зустрічей та тренінгів на українську мову, натомість знання вищевказаних мов дозволить учасникам самостійно виконувати більш відповідальні завдання, отримуючи таким чином більше досвіду. Також знання мов покращить комунікацію і набуття контактів поза офіційною волонтерською програмою. Учасники повинні надати інформацію про дійсний/і документ/и для виїзду за кордон на момент проведення вибраної волонтерської програми.

Щоб взяти участь у проєкті, необхідно:

1) зареєструватися та долучитися до Програми Європейського корпусу солідарності (детальніше у прикріпленому файлі).

2) після успішної реєстрації детально заповнити свій профіль учасника Програми на вебсторінці, зокрема, долучаючи своє CV.

3) У термін, поданому в оголошені, вислати до координатора проєкту в Україні Олени Кравчук (e-mail: volunteer@nuwm.edu.ua) електронний лист, у якому: 

  • надіслати заповнену анкету кандидата, а також наданий після реєстрації на платформі EU Login Ідентифікаційний номер учасника (participant reference number), що складається із 10 цифр. Знайти його можна в закладці «Home» по лівій стороні екрану на панелі з профілем учасника Програми.
  • вказати, у якій з чотирьох груп Ви хотіли би взяти участь. Можна подати кілька груп у порядку пріоритетності (від найвищого пріоритету до найнижчого), на випадок браку місць у якійсь з груп.

Термін складання заявок - до 24 травня 2021 року включно. У прикріплених документах можна знайти детальну інформацію про проєкт, порядок набору та анкету кандидата.

У разі питань просимо звертатися до координатора проєкту «INTERCULTURE 5S» в Україні працівника Національного університету водного господарства та природокористування Олени Кравчук (e-mail: volunteer@nuwm.edu.ua). Телефонні та особисті консультації надаватимуться в будні дні, від понеділка до п’ятниці лише після попередньої домовленості через електронну пошту або Telegram: @interculture5sUA. Координатором проєкту в Польщі є працівник Центру міжнародної співпраці Адміністрації міста Люблін Віталій Падалка (e-mail: vpadalka@lublin.eu).

Набір на волонтерські програми

Детальний опис волонтерських програм. Організатори. Хто може взяти участь у проєкті? Кошти участі. Санітарні обмеження на кордоні. Умови набору. Процес набору. Підготовка до виїзду. Супровід. На чому полягатиме праця волонтера в рамках проєкту?

Анкета кандидата

Порядок наборуназад