Університет

УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ СТАРТАПІВ «COOL IDEA»

УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ  КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ СТАРТАПІВ «COOL IDEA»

В рамках Фестивалю науки, що відбудеться в університеті до Дня науки, оголошується проведення університетського конкурсу студентських стартапів «Cool Idea».

Мета заходу – розвиток культури інноваційного підприємництва серед студентів, збільшення кількості студентських інноваційних ідей та стартап-команд, формування інноваційної екосистеми університету.

У конкурсі можуть брати участь студенти з різних курсів та спеціальностей, які мають інноваційну ідею і об’єдналися у команду (не більше 10 чоловік) з метою реалізації власного стартап-проєкту.

Конкурс проводиться в двох номінаціях:

- «Кращий технологічний стартап» (IT, охорона довкілля, інженерія, робототехніка);

- «Кращий суспільний стартап» (освіта, розвиток громад, мистецтво, охорона здоров’я, право, економіка, управління, бізнес).

Для участі у конкурсі потрібно до 25.04.2021 р. подати на адресу Оргкомітету transfer@nuwm.edu.ua заявку за встановленою формою (Заявка).

Конкурсантів буде повідомлено про проходження до участі у ІІ етапі конкурсу до 28.04.2021 р. DEMO-день - презентації стартап-проєктів конкурсній комісії – 12.05.2021 р. Оголошення переможців – до 16.05.12021 р.

Учасники ІІ етапу конкурсу матимуть змогу презентувати свої проєкти конкурсній експертній комісії, до якої входять представники бізнесу, влади, асоціацій та інвестиційних компаній. Переможці отримають заохочувальні призи від експертів конкурсної комісії.

Усі питання щодо участі надсилати на адресу – transfer@nuwm.edu.ua

Центр інноваційної діяльності та трансферу технологій

Читайте нас також: 

               

ЗАЯВКА на участь в університетському конкурсі студентських стартапів «Cool Idea»назад