Університет

Оголошується конкурс до Дня науки

Оголошується конкурс до Дня науки

Рада молодих вчених НУВГП спільно з Сектором наукової роботи студентів в рамках відзначення Фестивалю науки в університеті оголошують конкурси «Кращий студент-науковець» Національного університету водного господарства та природокористування» і «Кращий керівник студентського наукового гуртка» за результатами 2020 року.

Обидва конкурси об’єднані єдиною метою – пошуком талановитих наставників та обдарованих студентів, які спільними зусиллями сприяють реалізації наукових здібностей творчо налаштованої молоді та стимулюють наукову діяльність студентів університету.

Крайній термін подання документів – 1 травня 2021 року.

До участі в конкурсі «Кращий студент-науковець НУВГП» допускаються студенти університету денної та заочної форм навчання. Учасникам необхідно заповнити анкету (додаток 1) та надати оцінку рейтингу наукової діяльності конкурсанта (додаток 2) й надіслати їх разом зі  скан-копіями підтверджуючих документів на е-mail: studnauka@nuwm.edu.ua з поміткою теми листа «Студентський конкурс».

Для викладачів, учасників конкурсу «Кращий керівник студентського наукового гуртка», необхідно заповнити форму згідно з додатком 3 та надіслати її на е-mail: studnauka@nuwm.edu.ua з поміткою теми листа «Конкурс».

Читайте нас також: 

               

Анкета участі у конкурсі «Кращий студент-науковець» (додаток 1)

Оцінка наукової діяльності студента (рейтинг) (додаток 2)

Анкета учасника конкурсу «Кращий керівник студентського наукового гуртка» (додаток 3)назад