Університет

Волонтерство у Польщі

Волонтерство у Польщі

Місто Люблін (Польща) в рамках найбільшої європейської програми волонтерства „Європейського Корпусу Солідарності” запрошує молодь віком від 18 до 30 років з усієї України до участі в тритижневих волонтерських програмах, що триватимуть від червня до жовтня 2021 року. Зацікавлені особи можуть подати заявку на один із чотирьох термінів (докладний їх опис нижче). Волонтери візьмуть участь в підготовці та проведенні вибраного міського фестивалю або Конгресу транскордонної співпраці. Учасники проєкту зможуть здобути новий досвід, отримати унікальні знання та розвинути свої вміння в організації великих культурних заходів або міжнародного конгресу.

Таким чином, завдяки проекту INTERCULTURE 5S молодь з України та Польщі матиме можливість взяти участь у масштабних культурних подіях Любліна, отримає унікальний доступ до know-how та досвід організації великомасштабних подій у місті, що надихає. Це чудова можливість відвідати іншу країну, відкрити її для себе чи збагатити вже набуті знання про її культуру та мову, знайти друзів та розширити професійну мережу контактів на міжнародному рівні, а також спробувати себе у іншому середовищі.

У разі питань просимо звертатися до координатора проєкту «INTERCULTURE 5S» в Україні працівника Національного університету водного господарства та природокористування Олени Кравчук (e-mail: volunteer@nuwm.edu.ua).

Координатором проєкту в Польщі є працівник Центру міжнародної співпраці Адміністрації міста Люблін Віталій Падалка (e-mail: vpadalka@lublin.eu).назад