Університет

Школа Лідерства. Стратегічна сесія

Школа Лідерства. Стратегічна сесія

Шановні колеги!

Сьогодні наш університет знаходиться на етапі перегляду, оновлення та актуалізації своєї Стратегії розвитку.  У зв’язку із цим в межах Школи лідерства вперше в історії відбудеться масштабне навчання для усього керівного складу університету, що дотичний до навчального процесу.

Лекції, тренінги, практичні семінари та інше для нас будуть проводити ректор НУВГП Віктор Мошинський, перший проректор Українського католицького університету  Тарас Добко, заступниця голови Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко, професор Університету Північної Кароліни – Грінсборо, США Тарас Василь, керівниця Центру забезпечення якості освіти НаУКМА Ольга Бершацька, директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання СумДУ Зубань Юрій, завідувач науково-дослідної частини СНАУ Пасько Олег, проректор НУВГП Олег Лагоднюк, а також директор ННЦНО Федір Швець, директор інформаційно-обчислювального центру Віталій Назарук, начальник відділу зв’язків з громадськістю Віталій Прокопець, завідувач відділу ліцензування та акредитації Анастасія Клімова, начальник відділу інформаційних технологій Олександр Хоменчук та начальник відділу якості освіти Віктор Корбутяк.

Сесія проводиться в термін з 27.01.2021 по 11.02.2021. Заняття будуть відбуватися за затвердженою програмою та відповідно розкладу в онлайн-форматі за допомогою навчальної платформи Google-meet. 

Файл з презентацією та розклад занять Ви можете знайти у прикріплених нижче файлах.

Будь-хто з працівників університету може долучитись до заходів в межах цієї Школи лідерства. Для цього необхідно зареєструватись за посиланням.

 

Школа Лідерства. Стратегічна сесія

Програма розвитку лідерів

Розкладназад