Університет

Гібридний Міжнародний торфовий конгрес

Гібридний Міжнародний торфовий конгрес

Міжнародне торфове товариство оголошує прийом наукових тез (пропозицій для презентацій) до збірника наукових робіт у рамках 16-го Міжнародного торфового конгресу до 15 лютого 2021 року. Участь у конгресі може бути очною та заочною. Для отримання детальної інформації та форми подання заявки, відвідайте офіційну сторінку конгресу

Конгрес буде проводитись як гібридна подія в режимі он-лайн та на місці, в Талліні, Естонія, у період з 2 по 7 травня 2021 р. Учасники можуть зареєструватися та вирішити у 30-денний період до початку конгресу, чи хочуть вони бути присутніми особисто або віртуально. Для отримання програми та подальшої інформації, звертайтеся

Конгрес об’єднує близько 700 науковців та представників промисловості, включаючи експертів у галузі збереження природи, біорізноманіття, зміни клімату, рекуперації, садівництва та енергетики з усього світу. 

До уваги науковців пропонується широкий спектр сесій на різні теми, соціальні заходи для спілкування з новими та старими друзями та захоплюючі екскурсії. Навіть виставка буде частково віртуально, що надає нові можливості для підприємства, спільноти чи університету! 

Основні теми заходу: екосистемні послуги та управління торфовищами, зокрема, полярними та субполярними, помірними, а також субтропічними та тропічними торфовищами з усім різноманіттям їх типів. 

Зареєструйтесь вже зараз за адресою

 назад