Університет

Четвертий загальноукраїнський конкурс кращих проектів у сфері освіти дорослих

Четвертий загальноукраїнський конкурс кращих проектів у сфері освіти дорослих

Громадською організацією "Українська асоціація освіти дорослих»", за підтримки Представництва Німецької асоціації народних університетів DVV International в Україні, проводиться Четвертий загальноукраїнський конкурс кращих проектів у сфері освіти дорослих.

Головною метою конкурсу є сприяння розвитку і популяризації освіти дорослих в Україні; стимулювання професійної взаємодії провайдерів освіти дорослих; об’єднання зусиль, вироблення спільного бачення, накопичення досвіду і поширення кращих практик та корисних ініціатив, спрямованих на формування суспільства, що навчається впродовж життя.

Для участі у конкурсі приймаються освітні проекти, які були реалізовані у період з 1 листопада 2019 року до 31 жовтня 2020 року. Кінцевий термін подачі матеріалів для участі в конкурсі – 30 листопада 2020 року.

Учасниками конкурсу можуть бути провайдери освіти дорослих, незалежно від форми власності, у тому числі усі зацікавлені державні та недержавні установи, які працюють у сфері освіти дорослих.

Оцінювання проектів та визначення переможців буде здійснюватися членами конкурсної комісії на підставі процедури, визначеної умовами Порядку проведення щорічного загальноукраїнського конкурсу найкращих проектів у сфері освіти дорослих. Переможці будуть нагороджені дипломами, а також отримають спеціальну нагороду УАОД та цінні призи. Усі учасники конкурсу отримають сертифікати участі.

Нагородження переможців відбудеться у грудні 2020 року. Вимоги до оформлення презентацій, Порядок проведення щорічного загальноукраїнського конкурсу найкращих проектів у сфері освіти дорослих, а також всю інформацію щодо конкурсу можна знайти на сайті

Контактна особа з питань проведення конкурсу – менеджер з організаційних та технічних питань Української асоціації освіти дорослих, Анастасія Бойко (тел. 0970776958).назад