Університет

Інформаційний день «Роль досліджень та інновацій у Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників»

Інформаційний день «Роль досліджень  та інновацій у  Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників»

19 листопада 2020 року Міністерство освіти і науки України за підтримки Європейської комісії та Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції проведуть спільний інформаційний день «Роль досліджень  та інновацій у  Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників» у режимі відеоконференції. 

Для проведення онлайн заходу МОН буде використовувати платформу Microsoft Teams. 

Онлайн захід буде складатись із двох частин: пленарного засідання (11:00-13:10) та воркшопу (14:00-15:00)

• Протягом першої частини заходу будуть розглянуті напрямки нових «зелених» конкурсів в рамках  програми ЄС «Горизонт 2020»,  представлено нові нещодавно створені державні інституції (Український фонд стартапів та Національний фонд досліджень), які активно долучились до підтримки українських науковців і розробників та вже мають успішні кейси у сфері «зелених» ініціатив.  
• У другій частині інформаційного дня керівники українських національних контактних пунктів проведуть тематичний воркшоп із практичних аспектів участі в «зелених» конкурсах в рамках ЄЗК. Пленарна частина заходу відбуватиметься англійською мовою, другу частину заходу (воркшоп) планується провести українською мовою. 

Інформація про захід, програма заходу та  реєстрація на участь у заході (гугл-форма) доступні для перегляду за посиланням: https://cutt.ly/ugXpk0p . 

 Лінк на  участь в заході буде надіслано до 18.00 18 листопада 2020 року на адреси всіх зареєстрованих учасників. 

Презентаційні матеріали після заходу буде розміщено на сайті МОН в підрозділі: МОН / Наука / Міжнародні проєкти / European Green Deal / Заходи.

Запрошуємо до участі в інформаційному дні «Роль досліджень  та інновацій у  Європейському зеленому курсі. Можливості для українських дослідників» .

 назад