Університет

МОН оголошує додатковий прийом документів від претендентів до складу окремих науково-методичних комісій

МОН оголошує додатковий прийом документів від претендентів до складу окремих науково-методичних комісій

Міністерство освіти і науки України оголошує додатковий прийом документів з 09 по 27 листопада 2020 року від претендентів до складу окремих науково-методичних комісій (підкомісій) сектору фахової передвищої освіти Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Відповідний наказ від 26.10.2020 р. № 1311 розміщено на саті Міністерства в рубриці: фахова передвища освіта - сектор фахової передвищої освіти за посиланням.

Взяти участь у конкурсі можуть представники держави, роботодавців та їх об’єднань, закладів фахової передвищої та вищої освіти усіх форм власності, наукових установ, Національної академії наук України та галузевих національних академій наук, професійних асоціацій, міжнародних експертів на строк не більше ніж три роки з осіб, які мають науковий ступінь у відповідній галузі знань або досвід фахової роботи в галузі не менше 10 років.

Претенденти на участь в конкурсному відборі подають:

  • заяву (із зазначенням назви комісії (підкомісії);
  • біографічну довідку (резюме);
  • мотиваційний лист;
  • завірені у встановленому порядку копії документів, що засвідчують наявність наукового ступеня та вченого звання або завірені копії документів, що засвідчують досвід фахової роботи в галузі не менше 10 років;
  • рекомендацію установи що бере на себе витрати, пов’язані з участю претендента в роботі НМК (підкомісії). Відповідні рекомендації можуть бути надані не за місцем роботи претендента.

Документи приймаються  за адресою: 03151, м. Київ, вул. Смілянська, 11, каб. 217, Державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти», або на електронну пошту – nmc.vfpo@ukr.netтелефон (044), 242-35-68,  контактна особа Ковальчук Марина Валеріївна.

Відповідальною за надання додаткової інформації про проведення конкурсного відбору визначено Дідусенко Світлану Іванівну, начальника відділу модернізації змісту освіти та освітнього процесу головного управління вищої освіти директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти і науки України (телефон – (+38044) 481-32-37, адреса електронної пошти - s_didusenko@mon.gov.ua).назад