Університет

Всеукраїнська практична онлайн-конференція «ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»

Всеукраїнська практична онлайн-конференція «ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»

Професійна асоціація екологів України, журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства», Національний центр сталого розвитку запрошує студентів-випускників і науковців екологічного та економічного спрямування приєднатися до онлайн-конференції «ЗАДЛЯ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ЗЕЛЕНОГО КУРСУ: наука+практика. Як синхронізувати знання і вимоги часу»що відбудеться 13 листопада 2020 року з 10.00 до 15.00.

Для синхронізації розуміння вузівської підготовки молодих фахівців і вимог бізнесу ключовими темами онлайн-конференції стануть Європейський зелений курс та виклики декарбонізації, екологічна модернізація, циркулярна економіка та управління відходами, а також стратегії сталого розвитку бізнесу та держави. 

На конференції провідні експерти-практики спільно з головними екологами підприємств України дадуть відповіді на питання студентів-випускників, розкажуть, на що слід вже зараз звернути увагу, поділяться лайфхаками в підготовці себе до діяльності в реальних умовах!

Проєкт соціальний! Участь безкоштовна! Необхідна реєстрація!

https://cutt.ly/ngO3ipf 

За результатами конференції буде започатковано:

  «Практичну біржу» для студентів екологічних спеціальностей, що працюватиме як центр із організації виробничих практик для студентів на провідних підприємствах (відповідно до обраної спеціалізації);
  «Центр зайнятості еколога» для випукників ЗВО за екологічними спеціальностями, як практичний інструмент працевлаштування;
  «Рекрутингове екологічне агентство»  для забезпечення бізнесу висококваліфікованими екологами із числа тимчасово не працевлаштованих.

 

З питань участі можна звертатись до координатора проєктуНаталії Мороз.
Контакти: (063) 849  3806adm@ecolog-ua.com
 

 

 

 назад