Університет

Коригування внутрішньої антикорупційної програми університету

Коригування внутрішньої антикорупційної програми університету

Запрошуємо викладачів, студентів, адміністративно-господарський персонал НУВГП, представників громадських організацій, громадських експертів та інших заінтересованих осіб долучитися упродовж жовтня – листопада 2020 року до коригування внутрішньої антикорупційної програми університету.

Метою проведення вказаних заходів є оцінка ефективності виконання антикорупційної програми; внесення змін до переліку ідентифікованих корупційних ризиків; забезпечення дотримання вимог антикорупційного законодавства; створення ефективних механізмів запобігання корупції, конфлікту інтересів, порушенню етичних стандартів поведінки; зниження рівня корупційних ризиків у роботі навчального закладу.

З  «Антикорупційною програмою  НУВГП на 2018 - 2020 роки» та щорічними результатами її виконання можна ознайомитися на сторінці відділу з питань запобігання та виявлення корупції офіційного сайту НУВГП в розділі «діяльність».

Письмові пропозиції та зауваження просимо надсилати до 01 грудня 2020 року на електронну адресу відділу з питань запобігання та виявлення корупції (viddil_korupcii@nuwm.edu.ua).назад