Університет

Набір на програму «Молодь змінить Україну – 2020» розпочато

Набір на програму «Молодь змінить Україну – 2020» розпочато

З 1 по 10 жовтня відбувається набір учасників на ключову програму Фонду родини Богдана Гаврилишина «Молодь змінить Україну», яка спрямована на підтримку активної, етичної, патріотично налаштованої української молоді для трансформації України в ефективну демократичну державу.

«Молодь змінить Україну» – ключова програма Фонду родини Богдана Гаврилишина, що була  заснована всесвітньо відомим економістом та візіонером Богданом Гаврилишиним у 2012 році та, станом на сьогодні, має понад 850 випускників. Вони є депутатами різних рівнів; працюють у Верховній Раді, міністерствах, інших державних установах на національному та місцевому рівнях, у міських радах та державних адміністраціях; керують соціальними проєктами та є громадськими активістами чи розвивають власний бізнес.

ДЛЯ КОГО ПРОГРАМА:

Для відповідальної молоді, яка пов’язує своє майбутнє з Україною, прагне позитивних змін для країни і потребує знань та досвіду для реалізації ідей, що змінюють життя.

УЧАСНИКАМИ ТА УЧАСНИЦЯМИ ПРОГРАМИ МОЖУТЬ СТАТИ:

  • патріотична молодь віком 20-35 років;

  • громадські активісти;

  • представники місцевих органів влади та самоврядування, соціально-відповідального бізнесу та медіа;

  • молоді люди з 9 областей України, активні в житті громади свого населеного пункту та готові взяти відповідальність за його подальший розвиток.

ДЕ ВІДБУВАТИМЕТЬСЯ:

Локальні школи у 2020 році відбуваються ОНЛАЙН для учасників з 9 областей: Львівська, Рівненська, Закарпатська, Хмельницька, Миколаївська, Кіровоградська, Сумська, Херсонська, Луганська.

У 2020 РОЦІ ПРОГРАМА СКЛАДАТИМЕТЬСЯ З НАСТУПНИХ ЕТАПІВ:

I етап (жовтень-листопад 2020) – онлайн-школи локального розвитку.

Учасники програми отримують знання у двох спрямуваннях: змінотворчість національного і місцевого рівнів та проєктний менеджмент. Серед тем вивчення будуть: ефективне державне та місцеве управління, соціальний бізнес, креативні індустрії, ребрендинг міста/громади, секрети успішного публічного виступу та інші теми.

Інтенсивне онлайн-навчання у вигляді лекцій за програмою відбуватиметься онлайн двічі на тиждень упродовж 6 навчальних тижнів (понеділок та четвер 19:00 – 20:30). Також паралельно з лекторієм відбуватиметься самостійна робота учасників з опрацювання онлайн-курсу з проєктного менеджменту та робота з унікальним чат-ботом з проєктного менеджменту в Telegram.

Перший тематичний модуль для всіх учасників та учасниць відбудеться 19 жовтня.

Навчання завершується онлайн-захистом проєктів місцевого розвитку 30 листопада.

II етап (грудень-лютий 2021)

зосереджений на реалізації проєктів місцевого розвитку, які були розроблені учасниками із застосуванням знань, отриманих на навчальних модулях. Учасники звітують про втілення проєктів у лютому, а менеджери програми визначають найуспішніші з них, які відповідають вимогам Фонду та отримають підтримку у вигляді малих грантів або навчальних поїздок до 1 з 6 країн Європи.

III етап (квітень-червень 2021)

навчальні поїздки до країн Європи: Швеції, Швейцарії, Австрії, Польщі, Німеччини та Норвегії. Автори найбільш успішних проєктів матимуть можливість отримати малий грант для реалізації своєї ідеї або взяти участь у навчальній поїздці до однієї з країн, що відповідають критеріям, напрацьованими Богданом Гаврилишиним.

Реєстрація триває до 10 жовтня включно (до 23:00) за посиланням: https://bit.ly/2EScBnw

Детальніше про програму – за посиланням: https://bhfamily.org/proekty/molod-zminyt-ukrayinu/#more-219назад