Університет

Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Програми академічних обмінів імені Фулбрайта

Шановні колеги! 

До 1 листопада 2020 року Офіс Програми академічних обмінів імені Фулбрайта приймає анкети на конкурс для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Programcтипендії для проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців: https://fulbright.org.ua/en/fulbright-research-and-development-program-2/. 

Документи на усі цьогорічні конкурси подають тільки онлайн. 

У конкурсі можуть брати участь не тільки дослідники, але й викладачі, які планують розробляти нові курси, досліджувати нові методики викладання. Заявки приймаються від молодих спеціалістів, котрі не обов'язково працюють в академічному середовищі, зокрема, серед фіналістів є музейні працівники, журналісти, інженери, соціологи, діячі мистецтва, працівники громадських організацій тощо. Важливо, щоб конкурсна заявка містила дослідницьке завдання.

Конкурсні напрямки охоплюють гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Виключенням є тільки бізнес-сфера. 

У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО)  

Інформація про фіналістів програми Fulbright Research and Development Program за різні роки - на сторінках наших фулбрайтівських вісників: https://fulbright.org.ua/uk/library/. 

Онлайн презентація Програми FRDP уже цього тижня за посиланням

За додатковою інформацію звертатися до Офісу Програми імені Фулбрайта в Україні. 

Адреса та контакти:

Institute of International Education • Kyiv Office
20 Esplanadna Street • Suite 904
Kyiv, Ukraine 01001
Tel +38(044)287-0777 
office.ukraine@iie.org
• iie.org • fulbright.org
.ua
IIE • The Power of International Educationназад