Університет

Студентський вісник НУВГП запрошує до співпраці

Студентський вісник НУВГП запрошує до співпраці

Початок нового навчального року завжди асоціюється з новими планами, можливостями та втіленням творчих задумів і мрій. 

Сектор наукової роботи студентів бажає студентству університету залишатися активними, наполегливими та цілеспрямованими у досягненні поставлених цілей, не зважаючи на непрості умови  навчання. Нехай вас та ваших наставників супроводжує натхнення у підкоренні нових вершин освіти і науки.

Хочемо нагадати, що для студентів університету  є можливість за результатами проведених наукових досліджень здійснити публікацію статей у Студентському віснику НУВГП, який впродовж усього навчального року приймає статті з природничих, гуманітарних, економічних, технічних, сільськогосподарських наук та права для розміщення на своїх сторінках.

З 1 вересня розпочато набір статей до чергового випуску 2(14)2020 студентського збірника наукових праць.

Мови публікації статей – українська, російська, англійська, польська.

Обсяг – 2-4 повні сторінки формату А4.

Прийом статей триватиме до 10 жовтня 2020 року.

Також нагадуємо, що переможці університетського конкурсу «Наука очима молоді» мають можливість безкоштовної публікації статті у нашому збірнику. 

Детальніше з вимогами до оформлення матеріалів можна ознайомитися з прикріпленого файлу. Слід звернути увагу, що стаття, оформлена згідно вимог, має супроводжуватися витягом засідання кафедри та рецензією керівника (або іншого фахівця відповідної спеціальності), які надсилаються на електронну пошту сектору: studnauka@nuwm.edu.ua.

 

Вимоги до статтіназад