Квітень. Місяць Арт-терапія

Арт-терапія – це поняття психотерапії та психологічної корекції. Під арт-терапією розуміють образотворче мистецтво з метою аналізу та позитивного впливу на психоемоційний стан людини. 

Запрошуємо вас відвідати тренінги та майстер-класи провідних психологів НУВГП Інни Місько та Олени Скороход – слідкуйте за новинами.

3 квітня в ауд. 209а об 14-35 відбудеться арттерапевтичний тренінг Інни Місько «Пізнай себе: нейрографіка». Ви зможете: поліпшити емоційний стан; зрозуміти причини проблем і усунути їх; дослідити свій внутрішній світ та покращити увагу; сприяти саморозвитку та покращенню якості життя. Запрошуємо до участі студентів та працівників.

11 квітня в Open Office о 12:35 відбудеться майстер-клас Олени Скороход «Ароматне саше: Мішечок-спокою, щастя, добробуту». Тут ви зможете ознайомитися з впливом рослин на психологічний та фізичний стан людини; навчитися виготовляти оберіг наших предків ароматне саше, що має заспокійливий та лікувальний ефект, знімає емоційну напругу, позбавляє від тривоги, зарядить вас енергією, покращить ваш сон. А ще отримати емоційне та естетичне задоволення від процесу створення ароматного саше. До участі запрошуємо як студентів, так і працівників. Кількість місць обмежена, тому реєстрація обов’язкова.

16 квітня в Open Office о 14:35 відбудеться воркшоп Інни Місько «Лялька-мотанка: Вивільнення творчої енергії». Ви зможете ознайомитися з історією виникнення народної ляльки, вивчити та застосувати на практиці технології виготовлення оберегу, виготовити сувенірну ляльку-мотанку в національному стилі, отримати емоційне та естетичне задоволення. До участі запрошуємо як студентів, так і працівників. Кількість місць обмежена, тому реєстрація обов’язкова.

18 квітня в ауд. 169 о 12:00 годині до Всесвітнього дня творчості (21 квітня) пройде арт-терапія Олени Скороход «У пошуках творчості» – малювання кавою (малювання мандал). Тут ви зможете ознайомитися з нетрадиційними техніками малювання, зокрема, малювання кавою, отримати емоційне та естетичне задоволення від процесу створення власного образу (малюнку), вивільнення творчої енергії. До участі запрошуємо як студентів, так і працівників.

24 квітня в Open Office о 16-00 Алла Лебедєва-Лясковець, начальник центру розвитку студентства, проведе майстер-клас «Великодня писанка». Ви навчитеся декорувати яйце традиційними символами, які пишуться за допомогою воску й барвників. Кількість місць обмежена, тому реєстрація обов’язкова.


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

 

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

  1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters
Вкладення (0 / 3)
Поділитися Вашим місцезнаходженням

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування