Курс Основи програмування мікроконтролерів Arduino

Шановні студенти!

Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України в партнерстві з Національним університетом водного господарства та природокористування з гордістю оголошує про відкриття нової лабораторії Інтернету речей (ІоТ). Ця ініціатива надає учасникам доступ до передового парку комп'ютерного обладнання, включаючи гідравлічні та електронні конструктори, 3D принтери, дошки для проектування мікроелектроніки, стартові набори Arduino та багато іншого.

У контексті індустрії 4.0, значення Інтернету речей стає основою для розвитку "розумних" технологій в усьому світі. Від "розумних будинків" до промислових автоматизованих систем, ІоТ забезпечує ефективність, безпеку та інноваційність, роблячи цю сферу однією з найбільш перспективних напрямків розвитку сучасних технологій.

Студенти НУВГП отримують можливість пройти безкоштовне навчання за курсом "Основи програмування мікроконтролерів Arduino" на базі цієї лабораторії. Це надасть їм не тільки практичні навички в області ІоТ, але й відкриє можливості для реалізації власних проєктів і ідей у цій динамічній сфері.

Щоб стати учасником курсу, зацікавлені студенти повинні заповнити анкету

У випадку виникнення запитань прохання надсилати електронні листи координаторам лабораторії: v.v.zhukovskyy@nuwm.edu.ua Віктор Жуковський (доцент кафедри комп'ютерних наук та прикладної математики, гарант освітньої програми "Інтернет речей") та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Сергій Подлевський (представник Рівненської обласної організації Товариства Червоного Хреста України).

Це унікальна можливість отримати цінні знання та досвід у сфері, яка відіграє ключову роль у формуванні майбутнього технологічного ландшафту. Тому не пропустіть!

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters