Конкурс у рамках програми індивідуальної мобільності Еразмус+ КА1

Шановні студенти,

Оголошено конкурс на участь у програмі обміну з Люблінською Політехнікою (м. Люблін, Республіка Польща) у рамках кредитної мобільності програми ЄС «ЕРАЗМУС +»: КА171.

Терміни навчання за програмою мобільності для студентів:

• 10.2024 р. – 14.02.2025 р. (зимовий семестр);
  • 02.2025 р. – 27.06.2025 р. (літній семестр).

Важливо: обраний учасник програми академічної мобільності повинен прибути до місця навчання за 2 тижні до початку навчання та повідомити міжнародний відділ Люблінської Політехніки про своє прибуття, а також взяти участь у Welcome Meeting for Exchange Students.

Мова навчання: англійська.

Хто може подавати заявки: студенти 2-4 курсів, студенти магістри першого року навчання. Кількість стипендій: 1

Дедлайн подачі документів – 19.04.2024 року.

Студенти у рамках програми мобільності отримують стипендію, яка покриває всі витрати на навчання, проживання, харчування та подорожі. Детальніше з умовами реалізації програми академічного обміну у Люблінській Політехніці можна ознайомитися у документі - LUT International Students GUIDE.

Кандидати на участь у програмі мобільності мають подати наступні документи англійською мовою:

1. CV / резюме в форматі EUROPASS >;
  2. Сертифікат чи інший документ про рівень знання англійської мови (мінімальний рівень В1);
  3. Копію студентського квитка;
  4. Витяг про академічну успішність (перекладений на англійську мову), підписаний у деканаті відповідного ННІ;
  5. Аплікаційну форму (заповнення форми можливе лише після дедлайну подачі документів та номінування учасників Центром міжнародного співробітництва та освіти НУВГП);
  6. Договір про навчання. Перелік дисциплін обирається спільно з куратором/гарантом ОП/завідувачем кафедри та затверджується директором ННІ. З переліком дисциплін на вибір на відповідних факультетах можна ознайомитися за посиланням. З правилами заповнення договору можна ознайомитися за посиланням. Мінімальна кількість кредитів ECTS на семестр – 22, максимальна кількість кредитів ECTS – 30;
  7. Копію першої сторінки закордонного паспорта;
  8. Копію страхового полісу на весь термін навчання (після відбіркового туру).

Учасник, відібраний Люблінською Політехнікою, отримає лист-запрошення. Студенти самі відповідають за організацію проживання під час перебування в Любліні, зокрема:

• Учасник може подати заявку на місце в гуртожитках LUT, однак це не є обов'язковим.
  • Учасник може шукати приватне житло, напр. звернувшись до агентств нерухомості в Любліні.

Практична інформація про перебування в Любліні - тут.

Пакет документів в електронному вигляді у зазначеному порядку має бути зібраний в один файл (формат pdf), назва якого має містити Erasmus+та прізвище претендента (Erasmus_Kovalets_Lublin), та надісланий на електронну адресу координатора програми: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У темі листа вказати: Erasmus_Kovalets_Lublin.

За детальною інформацією звертатися до Відділу міжнародних зв'язків НУВГП за адресою: вул. Соборна, 11, 1-ий корпус, каб. 101, координатор – Власюк Галина Миколаївна, тел. 0966499872.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters