Конкурс ТікТок роликів Червоний хрест допомагає

Рівненська обласна організація Товариства Червоного Хреста України запрошує учнів від 6 років та студентів усіх навчальних закладів Рівненської області взяти участь у обласному конкурсі ТікТок роликів на тему «Червоний Хрест допомагає» з нагоди 106-річниці Українського Червоного Хреста.

Переможці конкурсу отримають відзнаки та цінні подарунки.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити реєстраційну форму до 1 травня 2024 року

Вимоги до ролика:
1. Виготовлений у 2024 році
2. Має оригінальну ідею, цілісний динамічний сюжет, містить елементи візуальної ідентифікації Червоного Хреста, демонструє позитивний вплив діяльності Червоного Хреста. За бажанням до Відеоролика можна надати авторські пояснення щодо ідеї (текстовий опис).
4. Відповідає нормам моралі та етики.
5. Знятий українською мовою та з використанням україномовного аудіо.
6. Оригінальний і вільний від прав третьої сторони (Відповідно до Закону України „Про авторське право і суміжні права”, у разі використання не власного відео – зазначте авторів аудіо-, відеоматеріалів, які використовуються). Організатори Конкурсу не несуть ніяких зобов’язань щодо будь-яких прав третьої сторони.
6. Відео, яке переможе у номінації «Приз глядацьких симпатій» отримає подарунок.
7. Автори найдрайвовіших відео отримають цінні подарунки від організаторів.
8. Автори зобов’язуються свідомо не завдавати незручностей та не чинити перешкод іншим Учасникам Акції. Учасник Акції, що не погоджується з умовами даних Правил та/або відмовився від надання згоди на обробку його персональних даних втрачає право на подальшу учать у Акції. Учасник Акції, що не виконує/неналежно виконує умови даних Правил, втрачає право на подальшу участь у Акції.
9. Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційній Facebook-сторінці Рівненської обласної організації

Конкурс проводиться з метою виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, розвитку медіаосвіти та виховання культури благодійності і обізнаності у діяльності Червоного Хреста.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters