Конкурс науково-технічних розробок за державним замовленням

Увага! Термін подання анкет продовжено до 03 червня 2024 року.

З метою забезпечення на належному рівні державної атестації державних наукових установ та закладів вищої освіти в частині провадження ними наукової діяльності, експертизи проєктів наукових досліджень, розробок, інфраструктурних, інноваційних проєктів, звітів за результатами їх виконання, оголошено Конкурс експертів Міністерства освіти і науки України для проведення наукової і науково-технічної експертизи об’єктів експертизи у сфері наукової і науково-технічної діяльності (далі – Конкурс експертів).

Проведення Конкурсу здійснюватиметься у новому модулі Національної електронної науково-інформаційної системи (далі – Система).

У рамках проведення Конкурсу експертів:
буде створено єдину базу експертів, до якої входитимуть провідні українські та міжнародні експерти;
добір кандидатів в експерти відбуватиметься відповідно до наукових напрямів країн Організації економічного співробітництва та розвитку, а також за відповідними науково-освітніми спеціалізаціями.

Детальну інформацію щодо проведення Конкурсу експертів

Покликання на заповнення Анкети, доступне після реєстрації в Системі.

Відзначаємо, що зазначена експертна база буде, зокрема, здійснювати наукову і науково-технічну експертизу конкурсних заявок, поданих для участі у конкурсі науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням, та звітів про виконання науково-технічних робіт за державним замовленням з 2024 року.

Запрошуємо працівників Ваших закладів вищої освіти взяти участь у Конкурсі експертів. Принагідно інформуємо, що у зв’язку з набранням чинності Законом України від 21 грудня 2023 року № 3534-IX «Про внесення змін до деяких законів України щодо пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки та 2 інноваційної діяльності», яким доповнено перелік визначених законодавством пріоритетних напрямів розвитку науки і техніки напрямом «національна безпека і оборона», існує нагальна потреба розширенні експертної бази, шляхом залучення фахівців за галузями знань: «Воєнні науки», «Національна безпека», «Цивільна безпека».

За наявною інформацією, ці наукові напрями розвинені у ЗВО, де зокрема функціонують окремі кафедри військової підготовки. Зазначаємо, що Конкурс експертів буде здійснюватися відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.04.2024 № 585 «Про заходи щодо формування переліку експертів Міністерства освіти і науки України для проведення наукової і науково-технічної експертизи об'єктів експертизи у сфері наукової та науково-технічної діяльності» (копія додається).

Під час заповнення анкети просимо враховувати Таблицю відповідності наукових напрямів, за якими проводиться наукова та науково-технічна діяльність, освітнім спеціальностям, яка є додатком до зазначеного наказу.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters