Конкурс на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки

Інформуємо, що Державний комітет телебачення і радіомовлення України проводить прийом заявок для участі в конкурсі на здобуття щорічної премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва за 2021 рік.

Премія присуджується у чотирьох номінаціях:

- Літературні твори для дітей та юнацтва

- Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва

- Театральні вистави для дітей та юнацтва

- Кінотвори для дітей та юнацтва

На здобуття Премії висуваються оригінальні твори і роботи, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за півроку до їх подання на конкурс. До участі у конкурсі не приймаються твори, що вже були відзначенi iншими преміями.

Творчі спілки, національно-культурні та національно-просвітницькі товариства, видавництва і видавничі організації, редакції періодичних видань, вчені ради вищих навчальних закладів, наукові установи, асоціації вносять пропозиції щодо претендентів на здобуття Премії та подають ДО Держкомтелерадіо такі документи:

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора у паперовій та електронній формі:

- Три примірники висунутих творів у друкованому вигляді, а також театральних вистав та аудіовізуальних творів: ігрових фільмів та анімаційних стрiчок - на диску або USB-флеш-накопичувачах);

- Розширену анотацію на твір у паперовій та електронній формі;

- Копії відгуків у засобах масової інформації, рецензії (за наявності);

- Копії паспорта та реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб-платників податків, крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті.10:49

Кінцевий термін подання до Держкомтелерадіо заявки для участі у конкурсі - 1 грудня 2021 року.

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters