Триває другий конкурс учнівських молодіжних проєктів Радянське минуле: (пере)осмислення історії, з новою генерацією школярів та студентів. Учасники матимуть нагоду звернутися не лише до політичної історії радянського часу, але й до історії повсякдення, соціальної історії та мікроісторії. Основні завдання конкурсу: розвиток критичного мислення, популяризація історичних знань та ідей серед учнівської та студентської молоді України, стимулювання інтересу у молоді до дослідження місцевої й повсякденної історії, активізація діяльнісного підходу у вивченні історії у школі.
Учасниками Конкурсу є учнівська та студентська молодь у віці від 14 до 18 років. Учасники беруть участь у Конкурсі на добровільних засадах. Брати участь у Конкурсі можна у складі команди чи цілого класу. Свідки радянської історії живуть разом з вами. Це можуть бути ваші батьки, бабусі й дідусі, члени вашої родини, вчителі у школі чи сусіди. У кожного з них може бути своє особисте ставлення до радянського часу, на яке вплинуло дуже багато різних чинників. Ми маємо поважати їхні погляди, але разом з тим, мусимо критично проаналізувати кожен з них, долучити до цього аналізу й інші історичні джерела, і на основі цього – сформувати своє особисте ставлення до радянського минулого.
Хто може стати учасником конкурсу?
Учасниками конкурсу може стати як невелика команда однодумців, так і колектив цілого класу, віком від 14 до 18 років. Консультантами груп можуть бути як педагоги, так й інші дорослі, які допоможуть вам у ході організації та проведення дослідження. Як зареєструвалися для участі? Зареєструватися для участі у конкурсі можна до 31 січня 2022 року на нашому сайті.
Які матеріали подаються на конкурс?
1. Продукт проєкту (або/і): текстова робота, фото колаж, інформаційний стенд, буклет, листівка, книга, газета, плакат, відео, журнал, електронна презентація, інтернет сайт, туристичний маршрут тощо.
2. Пошуковий щоденник, ілюстрований фотографіями текст обсягом до 5 сторінок, який містить опис ходу роботи над дослідженням.
Коли дедлайн?
1 березня 2022 року - останній термін подачі конкурсних робіт.
Які нагороди чекатимуть на переможців конкурсу?
Усі учасники конкурсу, незалежно від зайнятого місця отримають Сертифікат учасника. Володарі других та третіх призових місць отримають грамоти переможця конкурсу та заохочувальні призи. Володарі перших місць візьмуть участь у церемонії відзначення переможців конкурсу, котра відбудеться у Києві, у травні/червні 2022 року. Цей проєкт є частиною Історичного конкурсу у Вірменії, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні 3.0 «Між відкиданням та ностальгією: радянська та пост-радянська історія у сім’ях і місцевих громадах», що проводиться спільно Інститутом міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) та Фондом Кербера за фінансової підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини. В Україні проєкт спільно реалізують DVV International Нова Доба».
Читайте нас також у соціальних мережах:
Схожі оголошення за тематикою
-
«Всесвітні студії» – освітня програма для молодих лідерів
До 15 травня 2021 року програма «Всесвітні студії» Фонду Віктора Пінчука приймає заявки на...
-
BridgeUSA: Обмін для українських викладачів
Американські ради з міжнародної освіти в Україні раді оголосити новий конкурс на участь у програмі BridgeUSA!
-
I етап студентської Всеукраїнської олімпіади з математики
Запрошуються студенти НУВГП! 30 листопада (четвер) 2023 року відбудеться I етап студентської...
-
Mitacs Globalink Research Internship 2023
Канадська організація Mitacs 11 серпня розпочала набір студентів для участі у...
-
Акредитаційна експертиза ОПП Інформаційні технології в бізнесі
В Національному університеті водного господарства та природокористування проводиться акредитаційна експертиза...
Залиште свій коментар
- Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.