Конкурс есе учнівської та студентської молоді

Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Громадською організацією «Інноваційні обрії України» запрошує здобувачів вищої освіти взяти участь у VI Всеукраїнському конкурсі есе учнівської та студентської молоді «Мій Шевченко».

На конкурс приймаються есе, що розкривають тему конкурсу, і є самостійним, особистісним осмисленням постаті митця, значення його творчої спадщини в житті конкурсанта чи українського народу в цілому.

Конкурс проводиться у номінаціях за віковими категоріями: здобувачі освіти середніх класів (5-6, 7-8 класи), здобувачі освіти старших класів (9-11 класи), здобувачі професійних (професійно-технічних) закладів освіти, здобувачі закладів фахової передвищої освіти та здобувачі вищої освіти України.

Есе має бути оригінальним та неопублікованим раніше, написане без допомоги штучного інтелекту. Співавторство не допускається. Плагіат або копіювання чужих думок чи історій є підставою для відхилення есе. Конкурсні роботи учасників проходять «сліпе» оцінювання членами журі за такими критеріями: відповідність темі і меті конкурсу, жанру есе, оригінальність, дотримання мовних норм та естетичне оформлення.

Етапи проведення конкурсу:

1. Подання та реєстрація есе – до 11 лютого 2024 р. (до 17.00)
  2. Оцінювання творів конкурсною комісією (журі) – з 12 лютого по 03 березня 2024 р.
  3. Оприлюднення результатів конкурсу – 9 березня 2024 р. (на сайті ГО «Інноваційні обрії України»

Отримати інформацію щодо умов участі у конкурсі можна за тел. 097-73-88-355 – Шарова Тетяна Михайлівна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., відділ роботи з обдарованою молоддю ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; 097-533-89-75 – Землянська Аліна Вікторівна, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., член правління ГО «Інноваційні обрії України».

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters