Нова українська школа в дії: Підкорюй вершини!

Від 24-28 липня 2023 року на Закарпатті відбудеться ІV Всеукраїнська очно-дистанційна літня школа з міжнародною участю «Нова українська школа в дії: Підкорюй вершини!».

Для участі у Літній школі просимо обов’язково зареєструватися до 03 липня 2023 року.

Метою Літньої школи є удосконалення професійних компетентностей освітян з питань формування нового безпечного освітнього середовища сучасного закладу освіти з використанням ІКТ, STEM -STEAM –STREAM, нових підходів до інклюзивного навчання, впровадження освітніх проєктів в заклади освіти, модельних програми для 5-6 класів ЗЗСО, інноваційних форм дистанційного навчання, рухової активності та занять новими варіативними модулями (видами спорту) на уроках фізичної культури тощо.

Навчання відбуватиметься очно та дистанційно згідно освітніх програм підвищення кваліфікації з різних профілів освітньої діяльності (ознайомитися можна на сайті Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у розділі «Діяльність. Освітні послуги. Підвищення кваліфікації» .

Також що під час роботи Літньої школи планується проведення:
- виставки сучасного інноваційного обладнання для НУШ із майстеркласами від провідних світових та українських компаній – виробників засобів навчання та навчального обладнання (презентація комплексних рішень для дистанційного навчання (технічна складова, програмна складова та процедура розгортання);
- ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Імперативи розвитку Нової української школи в рамках цифрових трансформацій» (далі – Конференція); - заходів з реалізації програми Президента України «Здорова Україна» (учнівські Ліги «Здорова Україна», «Активні парки»);
- тренінгів, майстер-класів, вебінарів, сторітелінгу, флешмобів, квестівпідкорення Карпатських вершин (проєкт програми Літньої школи).

Учасники Літньої школи зможуть отримати електронний сертифікат про підвищення кваліфікації на 15 годин / 0,5 ЄКТС, 30 годин / 1 ЄКТС, сертифікат учасника Конференції та можливість розмістити тези доповідей у електронному збірнику матеріалів Конференції. Деталі участі будуть надіслані на електронні скриньки згідно реєстраційної форми

До участі запрошуються педагогічні та наукові працівники, керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної, фахової передвищої та вищої освіти, спеціалісти відділів, управлінь і департаментів освіти, працівники закладів післядипломної педагогічної освіти, міських та районних відділів освіти, представники ОТГ, що відповідають за питання освіти, заступники директорів закладів освіти, аспіранти, студенти педагогічних коледжів, закладів вищої освіти та інші зацікавлені особи.

Відрядження учасників Літньої школи здійснюється за рахунок сторони, що відряджає або за власний рахунок учасників.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters