Інтернаціональний онлайн-семестр

 Студентство НУВГП!

Заохочуємо Вас отримати міжнародний досвід навчання у провідному німецькому університеті - в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф (HSWT)! Програма віртуальної мобільності «Інтернаціональний онлайн-семестр» дозволяє отримувати знання паралельно в німецькому та українському ЗВО.

Термін навчання: з 1 вересня 2024 року по 14 березня 2025 року.

HSWT відомий як один з провідних університетів прикладних наук у галузі наук про життя в Німеччині з потужною міжнародною мережею. Під керівництвом досвідчених викладачів Ви матимете можливість вивчати в режимі онлайн базові та передові дисципліни з сільського господарства, харчової та сільськогосподарської промисловості, менеджменту, економіки, маркетингу, обліку і аудиту, екології, іноземної мови, академічного письма, проектного менеджменту,  а також отримати глибоке розуміння тенденцій сучасного світу. Також є можливість у межах програми віртуальної мобільності обрати кілька дисциплін, що пропонуються  Баварським Університетом. Детальний опис дисциплін — у додатку.

Хто може подавати заявки: студенти бакалаврату (починаючи з 2 курсу) та магістратури спеціальності «Агрономія», «Менеджмент харчової промисловості», «Сільське господарства», «Менеджменту» та суміжних спеціальностей.

Навчання — англійською/українською мовами.

Навчання у німецькому університеті для студентів НУВГП — безкоштовне, студент сплачує лише реєстраційний внесок, який складає 72 євро.

Вимоги до кандидатів: мінімальний рівень англійської мови – В1, відповідно до Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR), хороша академічна успішність та висока мотивація. Більше про програму.

Кандидати на участь в інтернаціональному онлайн-семестрі мають подати наступні документи англійською мовою:

  1.  скан-копію закордонного паспорта;
  2. заповнений та підписаний куратором і директором ННІ індивідуальний навчальний план (вибраний спільно з гарантом освітньої програми / куратором, чи завідувачем кафедри перелік дисциплін та модулів, які ви вивчатимете в Університеті прикладних наук Вайєнштефан-Тріздорф, і які будуть вам перезараховані у НУВГП). Перелік та опис предметів, які пропонуються для вивчення у HSWT, - у додатках 1 та 2;
  3. довідка з деканату про статус студента та виписка про академічну успішність за останній семестр, чи навчальний рік українською та англійською мовами:
  4. персональні дані за формою

Дедлайн подачі документів – 26.05.2024 року.

Документи та заявки на участь надсилати до координаторів програми:

Кучерова Алла Вікторівна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.,

Власюк Галина Миколаївна, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 


Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

  1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters
Вкладення (0 / 3)
Поділитися Вашим місцезнаходженням

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Політика конфіденційності

Технічна підтримка сайту

Повідомити про корупцію

Image

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11, тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

Скринька довіри

Image

При використанні матеріалів - посилання на сайт  обов'язкове

Всі права захищені законодавством України

Технічна підтримка сайту

Україна, 33028, м. Рівне, вул. Соборна 11,

тел. (0362) 63-32-09

mail@nuwm.edu.ua

Наші координати

2024 Національний університет водного господарства та природокористування