УВАГА! Триває до 31.10.2021 ІІ етап щорічного конкурсу підручників, навчальних посібників та монографій 2021.

Запрошуємо науково-педагогічних працівників взяти участь в щорічному конкурсі підручників, навчальних посібників та монографій 2021.

Мета конкурсу – підвищення якості навчальних та наукових видань, що відповідають вимогам державних освітніх стандартів вищої професійної освіти щодо підготовки випускників університету і мотивації професорсько-викладацького складу до активної видавничої діяльності.

Конкурс проводиться за такими напрямами: технічний, природничий, економічний, гуманітарний  у номінаціях:

• «Краща монографія»;
  • «Кращий підручник»;
  • «Кращий навчальний посібник».

У межах конкурсу реалізуються наступні проекти: «Молоді вчені для навчального процесу», «Монографії молодих вчених», до яких запрошуються аспіранти, викладачі та співробітники університету віком до 35 років.

Для заохочення авторів кращих друкованих робіт відповідно до Положення про конкурс підручників, навчальних посібників та монографій (нова редакція), який введено в дію наказом ректора № 00722 від 03.12.2019, автори-переможці отримують дипломи і право впродовж п’яти років друкувати наступні свої видання за кошти закладу згідно з поданими довідками про творчий внесок у видання, яке перемогло  в конкурсі.

Конкурсні матеріали слід подавати відповідно до Положення про конкурс підручників, навчальних посібників та монографій (нова редакція)
 та Порядку подання документів на конкурс  підручників, навчальних посібників та монографій через ЕДО http://ep3.nuwm.edu.ua/id/eprint/19209

Тамара КОСТЮКОВА,
навчально-методичний відділ

Читайте нас також:

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters