Благодійний марафон Шкарпетки для перемоги 2.0

Комунальний заклад «Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді» Рівненської обласної ради розпочинає благодійний марафон «Шкарпетки для перемоги 2.0» в період з 09 жовтня до 06 грудня 2023 року.

Порядок проведення благодійного марафону «Шкарпетки для перемоги 2.0»

1. Загальні положення

Благодійний марафон «Шкарпетки для перемоги 2.0» проводиться з метою активізації національно-патріотичного виховання дітей та молоді,  формуванню в них активної життєвої позиції, причетності до історії та сьогодення України та  участі у суспільному житті країни.

«Шкарпетки для перемоги 2.0» – благодійний марафон покликаний зібрати 5000 пар звичайних та теплих  шкарпеток для потреб військовослужбовців ЗСУ.

2. Мета і завдання марафону

Мета благодійного марафону:

Мотиваційна – пару шкарпеток, зв’язаних власноруч, конвертувати не лише у тепло для ніг окремого солдата, а й передати моральну та емоційну підтримку від дітей, їх сімей до захисників України, підсилити їх відчуття підтримки усього народу.

Виховна – заклади освіти, діти, батьки та вчителі долучаються до волонтерської справи підтримки захисників України. У колективах та сім’ях актуалізується питання потреби допомоги. У дітей та дорослих формуються волонтерські та громадянські компетенції.

Суспільна – нагадування усім суспільним кластерам про потребу посильної допомоги, де маленька справа кожного творить велику синергію заради перемоги усієї Країни.

Профорієнтаційна – актуалізує питання набуття додаткових вмінь та навичок для практичних потреб побуту.

3. Термін проведення та учасники

Захід проводиться в період з 09 жовтня до 06 грудня 2023 року.

Учасниками  благодійного марафону можуть бути учнівські колективи, гуртки закладів загальної середньої, позашкільної освіти та члени дитячих, молодіжних громадських організацій та інші.

Етапи проведення заходу:

09-13 жовтня 2023 року – початок інформаційної кампанії, друк та поширення постерів у закладах освіти.

З 16 жовтня – збір шкарпеток за адресою: м. Рівне, вул. В. Чорновола, 74, КЗ «РОЦНПВТК».

Передача шкарпеток для військових, поетапно, після збору кожних 100 пар.

4. Керівництво

Загальне керівництво благодійним марафоном «Шкарпетки для перемоги»  здійснює комунальний заклад «Рівненський обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді» Рівненської обласної ради. Контактна особа – Аміна ПОЛІЩУК, культорганізатор КЗ «РОЦНПВТК» (тел. 0971443517).

Партнери: Рівненська обласна рада, Рівненська обласна військова адміністрація, Департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації,  благодійна ініціатива «Sunflower Seeds Ukraine».

5. Підведення підсумків та нагородження

Відзначання найактивнішого закладу освіти цінним подарунком. Кожен учасник марафону, жертводавець, отримає унікальний сувенір (брелок).

Три заклади освіти, котрі забезпечать найбільшу кількість шкарпеток отримають принтер Canon Pixma E3440 Wi-Fi. Звіт про проведену роботу.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters