Бізнес і права людини в Україні: проблеми та рішення під час війни і повоєнного відновлення

Державна установа «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», Уповноважений Верховної Ради України з прав людини, Донецький науковий центр НАН України та МОН України, Офіс аналітики та консультацій з питань сталого розвитку у співпраці з Програмою розвитку ООН в Україні та Проєктом Ради Європи «Посилення соціального захисту в Україні» проводять ІІІ-й Всеукраїнський конкурс наукових робіт здобувачів вищої освіти та молодих учених «БІЗНЕС І ПРАВА ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: ПРОБЛЕМИ ТА РІШЕННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ І ПОВОЄННОГО ВІДНОВЛЕННЯ» з нагоди 75-річчя Загальної декларації прав людини (далі - Конкурс).

Запрошуємо заклади вищої освіти та наукові установи України підтримати проведення Конкурсу, сприяти поширенню інформації про нього (у т.ч. на офіційних інтернет-ресурсах, у соціальних мережах, ін.) та заохочувати потенційних учасників до підготовки і подання конкурсних робіт.

На Конкурс подаються індивідуально підготовлені, якісні, зокрема й з погляду академічної доброчесності, та неопубліковані наукові роботи. Загальна інформація про Конкурс, пріоритетні напрями досліджень, вимоги щодо учасників і наукових робіт, порядок їх подання та оцінювання, номінації та відзначення переможців, їх наукових керівників, їх закладів вищої освіти і наукових установ викладена в Інформаційному листі (додається). Оголошення про Конкурс розміщено на офіційному веб-сайті Інституту ˗ http://www.iepd.kiev.ua/?p=15297. Поточна інформація про заходи в рамках Конкурсу публікуватиметься на веб-сайтах і фейсбук сторінках Інституту та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Учасникам Конкурсу необхідно до 22 жовтня 2023 р. (включно) надіслати заявку щодо участі, конкурсну наукову роботу і скановану копію підписаної рецензії наукового керівника здобувача вищої освіти на ел. адресу Оргкомітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контакти представників Оргкомітету для консультацій: Санченко Алевтина Євгенівна ˗ координатор Оргкомітету (ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.), Заблодська Інна Володимирівна (тел.: +380504764030, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) ˗ із загальних питань; Ромахова Оксана Олександрівна (тел.: +380668546755, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) та Міщенко Вікторія Сергіївна (тел.: +380952101185, ел. адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) ˗  з питань оформлення, подачі, допуску до участі та перевірки наукових робіт.

Сподіваємось на плідне співробітництво!

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters