Безкоштовна онлайн програма “Creative Camp: Ми з України!”

Громадська організація «Глобал Офіс» з метою психологічної та емоційної підтримки вчителів та учнів закладів загальної середньої освіти в умовах війни, запрошує до участі школи Рівненської області у безкоштовній онлайн програмі “Creative Camp: Ми з України!”.

У програмі:

• Практичний курс з психологічної підтримки для вчителів «Створення безпечного середовища для дітей в умовах війни» - 10 занять по 2 години. Курс триває 7 днів, протягом квітня-травня буде кілька хвиль. 02 квітня - 09 квітня - перші групи, орієнтовно 2-3 години в другій половині дня. Мова - українська.
  • Інтерактивні зустрічі, арт-терапія та воркшопи для ваших учнів від українських та іноземних митців, експертів креативних індустрій (кількість учасників - необмежена). Зустрічі триватимуть з 11 квітня - 27 травня, орієнтовно по 2 години в другій половині дня. Вік 11-16 років. Мови - українська, англійська
  • Спілкування з іноземними волонтерами для школярів та вчителів у форматі розмовних клубів з 18 до 27 травня, тривалість зустрічей - І година в день, 2-3 рази на тиждень. Мова - англійська.

До участі запрошуємо усі державні школи. Реєстрація для шкіл.

Вік учасників: 11-16 років.

Мова табору: українська та англійська.

Звертаємо увагу, що деякі сесії будуть англійською мовою - залучайте колег, які володіють англійською.

Умови участі:

• доступ до інтернету в учасників на час проведення табору (можливо як індивідуальне підключення кожного учня з дому, так і групою з класу у разі можливості відвідування школи)
  • вчитель будь-якого предмету, який супроводжуватиме групу учасників протягом табору
  • вчитель англійської мови, який супроводжуватиме школярів під час спілкування з іноземним волонтером

У разі питань і уточнень, телефонуйте за номером +380678146417 або пишіть на наш email Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters