«Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» (далі – Інститут) відповідно до статті 61 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує Всеукраїнський конкурс наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» (далі – Конкурс) за підтримки та сприяння Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

Наукові напрями (секції) Конкурсу у 2022: ціонально-патріотичне виховання в Україні: стан та перспективи; молодіжне підприємництво, зайнятість молоді, молодіжна участь і молодіжна робота; правова культура, формування правосвідомості сучасної української молоді; формування культури здорового способу життя молодi; молода сім'я в Україні: виклики сучасностi та нові цінності; розвиток молодіжного волонтерського руху; вплив епідемії COVID-19 на сфери життя молоді.

Конкурс проводиться у два етапи: перший етап - рецензування робіт; другий етап - проведення підсумкової науково-практичної конференції.

Терміни організації Конкурсу: до 04 червня (день народження О. Яременка) 2022 року прийом наукових робіт; до 01 серпня 2022 року рецензування робіт; вересень 2022 року - проведення підсумкової науково практичної конференції, визначення переможців і призерів. Просимо поінформувати про проведення конкурсу керiвникiв структурних підрозділів (кафедр, лабораторiй тощо) студентів і молодих вчених.

За додатковою інформацією прохання звертатися за електронною адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або телефоном: 044-223-85-41.

Читайте нас також у соціальних мережах:

Схожі оголошення за тематикою

Коментарі (0)

Середня оцінка 0 з 5 згідно 0 голосів
Коментарі відсутні

Залиште свій коментар

1. Залишити коментар як гість. Зареєструватися або авторизуватися.
Rate this post:
0 Characters